مروری بر عملکرد یک ساله وغدیر سنا

صورت مالی

شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یاد شده، مبلغ ۷۳ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۸۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۶۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۷۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وغدیر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۴۲ ریال و سود خالص را ۳۹ هزار و ۳۲ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یاد شده، با افزایش ۸۰۳ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال به یک بیلیون و ۱۲۵ هزار و ۱۳۹ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴ هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال معادل ۶۴ هزار و ۷۳۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وغدیر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۳۸ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال به مبلغ معادل ۹ هزار و ۸۸۸ میلیارد و ۷۰۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۷ هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری غدیر طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۵۳۵ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال خریداری کرد.


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

 با توجه به‌ شیوع کرونا و غیبت حدوداً دو ساله حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان در میادین بین‌المللی و عدم رویارویی با حریفان خارجی، برای جبران این فاصله او هم فردا با آسیایی‌ها به ‌عنوان دیدار تدارکاتی بین‌المللی، کشتی می‌گیرد. 

14 دقیقه پیش

مدتی است که بهمن موتور در تدارک عرضه محصولات جد

یک ربع پیش

سال هاست که هیوندای در رابطه با یک خودروی پیکاپ

یک ربع پیش

برگزاری فرمول یک کانادا در فصل جدید این رقابت‌ها هنوز مورد تردید است و مذاکره در این مورد ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

در حالی مرکز آمار ایران از کاهش قیمت مسکن در کشور طی اسفند خبر داده که دلالان به‌خصوص در شهرهای جدید اطراف تهران یکبار دیگر دست به کار شده‌اند.

نیم ساعت پیش

حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در نخستین صحبت‌های خود پس از اعلام عدم کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 گفت: خودم بنای حضور نداشتم؛ برای اینکه احساس مسئولیت نمی‌کردم و معتقد بودم افراد زیادی برای تصدی این مسئولیت حضور دارند.

نیم ساعت پیش

وزارت کشور عراق و وزارت امور داخلی اقلیم کردستان این کشور در بیانیه‌ای حملات اخیر به اربیل و مناطق دیگر عراق را تلاشی برای ایجاد اختلاف میان اربیل و بغداد خواندند.

نیم ساعت پیش

مدیر گروه بیماری های داخلی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر لزوم توجه روزه داران به وعده های سحری و افطار تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

این بازیکنان همان‌ها هستند که گاهی در تیم محمود فکری بی‌رمق و بی‌انرژی بودند و مثل پیرمردها در زمین نای دویدن نداشتند. یکی از کارهایی که فرهاد مجیدی و کادر جدیدش برای این استقلال انجام دادند برگرداندن روحیه جنگندگی و شوق بردن است.

نیم ساعت پیش

هاشم بیک‌زاده، پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم در بازی مقابل الاهلی باهوش بود.

نیم ساعت پیش

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر حوزه فناوری‌های مالی(فین‌تک) فراخوان منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

استاد حوزه بیان کرد: ریشه انسان اندیشه است؛ اگر اندیشه را بپروراند، ثمری شیرین خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

شمشیربازی سابر ایران نمی تواند در مسابقات جایزه بزرگ مسکو شرکت کند.

نیم ساعت پیش

یک فرمانده ارشد ارتش آمریکا در اروپا اظهار کرد، ریسک حمله روسیه به اوکراین در چند هفته آینده "متوسط تا پایین" است.

نیم ساعت پیش

معاون آموزش حوزه های علمیه گفت: اسلام برای اینکه انسان را به درجه‌ای از تزکیه برساند از تعلیم شروع می‌کند؛ زیرا اصلاح اندیشه باید صورت گیرد تا درون اصلاح شود و با امر و نهی نیز نمی توان درون را درست کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...