راهبرد معاصر |
3 ماه پیش

رسیدگی سوال از وزیر صمت راهبرد معاصر

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی ۷ سؤال نمایندگان از وزیر صمت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش راهبرد معاصرروح‌الله عباسپور سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 4 بهمن) کمیسیون متبوعش، به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

وی گفت: در این جلسه 7 فقره سؤال از وزیر صنعت، معدن و تجارت موردبررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سؤال محمد رشیدی در خصوص افزایش قیمت خودرو بود، افزود: آقای فاطمی‌امین توضیحاتی درباره علل افزایش قیمت ارائه کرد که نماینده کرمانشاه در مجلس از توضیحات وزیر صمت قانع نشد.

عباسپور با بیان اینکه نماینده سؤال‌کننده بعدی سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی بود، ادامه داد: محور سؤال نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، ترخیص کالاهای اساسی بود که میرتاج‌الدینی از توضیحات ارائه شده، قانع شد.

وی همچنین به سؤالات سید سلمان ذاکر از وزیر صمت اشاره کرد و گفت: حقوق دولتی معادن‌محور یکی از سؤالات نماینده مردم ارومیه بود که 2 هفته برای انجام اقدامات لازم به فاطمی‌امین فرصت داده شد، موضوع بازارچه‌های مرزی نیز دیگر سؤال ذاکر بود که نماینده ارومیه از توضیحات وزیر صمت قانع شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سیدجمال میرمحمدی میبدی نیز وزیر صمت را در خصوص معادن و افزایش قیمت شیشه مورد سؤال قرار داد، تصریح کرد: نماینده مردم تفت و میبد در مجلس از توضیحات فاطمی‌امین درباره معادن قانع شد، اما درباره پاسخ به علت افزایش قیمت شیشه دو هفته زمان در نظر گرفته شد.

عباسپور با بیان اینکه نماینده سؤال‌کننده بعدی محمد وحیدی بود، ادامه داد: وضعیت خودرو، افزایش قیمت کالاها، برنامه‌ریزی خرید تضمینی و ساماندهی صنایع محورهای سؤال بود که دو هفته فرصت برای انجام اقدامات لازم، فرصت داده شد./مهر#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بندرعباس-عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: برخی مدیران شهرداری هنوز جایگاه شورا را درک نکرده یا به دنبال دهن‌کجی به نمایندگان مردم هستند.

2 ساعت پیش

رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

2 ساعت پیش

سختگیری عباسیان بر امامان شیعه و پیروان‌شان در دوران خلافت متوکل عباسی که در دشمنی با خاندان پیامبر شهرت داشت، شدت یافت، تا آنجا که امام‌ هادی(ع) از مدینه به سامرا فراخوانده شد تا تحت‌نظر دائمی، از دایره نفوذ و توسعه مکتب اهل بیت رسول خدا (ص) جلوگیری شود.

3 ساعت پیش

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ارز ۴۲۰۰ تومانی هم اکنون در دادسرا است و تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

3 ساعت پیش

رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت‌های اساسی دولت خواند و به دستگاه‌های مسئول در این زمینه دستور داد مانع‌تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را از روند اجرای این طرح کنار بگذارند.

2 ساعت پیش

شاخص کل بورس امروز بیست و هفتم اردیبهشت با رشد ۲۲ هزار واحدی معاملات را به پایان برد.

2 ساعت پیش

برد 2-1 استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برابر فولاد و شکست پرسپولیس با همین نتیجه برابر سپاهان باعث شد آبی‌پوشان پایتخت 3 هفته مانده به پایان لیگ برتر، قهرمانی شان را قطعی کنند.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار و رئیس کل دادگستری هرمزگان به صورت شبانه از زندان مرکزی بندرعباس بازدید کردند.

2 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۸۲۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

2 ساعت پیش

بیشتر...