رعایت تعرفه جدید استفاده از سامانه استقراع در ارجاع کارشناسی در محاکم گلستان all tv logo

رعایت تعرفه جدید و استفاده از سامانه استقراع در ارجاع کارشناسی در محاکم گلستان
گلستانگرگان

حیدر آسیابی شامگاه دیروز در مراسم تحلیف گروهی از کارشناسان رسمی، گفت: تعرفه جدید به همه شعب ابلاغ شده و از این پس معیار محاسبه هزینه‌های کارشناسی خواهد بود.

آسیابی به افزایش ارجاع سیستمی پرونده‌ها به کارشناسی در استان هم اشاره کرد و گفت: اکنون ۶۱ درصد پرونده‌ها در استان، سیستمی ارجاع می‌شود که امیدواریم این رقم، بیشتر شود.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه این مراسم بر اعلام نظر به موقع نظرات کارشناسی در پرونده‌ها تاکید کرد و گفت: در پرونده‌های تخصصی، قاضی برای صدور رای نیاز به نظر کارشناس فن و متخصص در آن حوزه دارد و متاسفانه برخی کارشناسان در مهلت تعیین شده نظریه کارشناسی را به دادگاه ارائه نمی‌کنند و با این کار سبب تجدید وقت رسیدگی در محاکم استان می‌شوند.

تحلیف ۱۳ کارشناس رسمی در این مراسم برگزارشد، با ورود این افراد، تعداد کارشناسان رسمی دادگستری استان به ۶۶۰ نفر رسید.

باشگاه خبرنگاران جوانگلستانگرگان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهرهای ترکیه در دولت جدید شاهد اجرای عملیات گسترده پلیس و نیروهای امنیتی برای دستگیری اعضای ده‌ها باند تبهکاری و سران مافیا هستند و همه می‌پرسند: چرا در گذشته شاهد چنین اقداماتی نبودیم.

یک ربع پیش

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار بسیجیان تاکید کردند: حادثه تاریخ ساز طوفان الاقصی به معنای واقعی کلمه توانست جدول سیاستهای آمریکا در این منطقه را برهم بریزد و انشالله این طوفان ادامه پیداکند جدول را محو خواهد کرد.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اجرای بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه آبرسانی در شهرستان پارسیان خبرداد.

یک ربع پیش

صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، انقلابی بزرگ در صنعت مهجور فوتبال کشور قلمداد می شود.

11 دقیقه پیش

2 قلاده شیر سفید وارد باغ وحش ارم سبز شدند.

یک ربع پیش

معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان قزوین گفت: مهمترین و اساسی‌ترین راهبرد دستگاه قضایی در کاهش و کنترل جرایم انتخاباتی؛ توجیه، ارشاد و اقناع اشخاص حقیقی و حقوقی، مدیران دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌ها، داوطلبان و مسئولان ستادهای انتخاباتی است.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: بنزین معمولی که هم‌اکنون در تهران توزیع می‌شود با استاندارد یورو۴ و با کیفیت است.

یک ربع پیش

یکی از بزرگترین حامیان مالی دونالد ترامپ اعلام کرد حتی اگر رئیس جمهور سابق در یکی از چند پرونده اتهامی خود محکوم شود، همچنان به کمپین انتخاباتی وی کمک‌های مالی می‌کند.

یک ربع پیش

رهبر انقلاب صبح امروز خطاب به بسیجیان: از دو قطبی‌های کاذب بپرهیزید. کسانی که مبانی و اصول اسلام و انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند برادر شما هستند؛ حتی اگر سلیقه متفاوتی دارند.

یک ربع پیش

بیشتر...