ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

کادوی لاکچری مسی به بازیکنان آرژانتین: آیفون طلا ورزش سه

کد خبر : 1873381 |11 اسفند 1401 ساعت 08:20 |64.1K بازدید |16دیدگاه

کادوی لاکچری مسی به بازیکنان آرژانتین: آیفون طلا

فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن 35 آیفون طلایی برای هدیه دادن به اعضای تیم قهرمان جام جهانی 2022 سفارش داد.

کادوی لاکچری مسی به بازیکنان آرژانتین: آیفون طلا

به گزارش "ورزش سه"،لیونل مسیبه مناسبت قهرمانیتیم ملی آرژانتیندر جام جهانی 2022، تعداد 35 گوشی آیفون طلایی که در آن از طلای 24 عیار استفاده شده سفارش داد. او روز گذشته سفارش‌های خود را در پاریس تحویل گرفت و هر کدام از این گوشی های لاکچری را به یکی از اعضای تیم ملی کشورش هدیه خواهد داد.

روی هر کدام از این گوشی های طلایی نام و شماره یکی از بازیکنان تیم ملی آرژانتین به همراه لوگوی فدراسیون فوتبال این کشور حک شده است.

1807460

لئو بعد از فتح جام جهانی به دنبال یک کار خاص و ماندگار بود و برای همین با بن لیون، مدیرعامل شرکتی که گوشی‌های لاکچری آیفون را طراحی و تولید می کند تماس گرفته و خواسته خود را با او در میان گذاشت. نتیجه این گفت و گو به تولید آیفون های طلایی انجامید که 175 هزار پوند برای ستاره البی سلسته آب خورد.

مدیرعامل شرکت آی دیزاین گلد در رابطه با این اقدام مسی گفت: "او یکی از وفادارترین مشتریان ماست و بعد از جام جهانی طی یک تماس اعلام کرد که به دنبال هدیه ای ویژه برای همه بازیکنان و کادرفنی تیم ملی آرژانتین بابت جشن گرفتن موفقیت بزرگ اخیر است. او اما هدیه های معمولی مثل ساعت را دوست نداشت، بنابراین من آیفون های طلایی با نام و شماره بازیکنان را پیشنهاد دادم. لئو پیشنهادم را پذیرفت چون آن را دوست داشت."

تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین
لیونل مسیلیونل مسی
جام جهانی جام جهانی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی آرژانتین، بازی بعدی تیم ملی آرژانتین و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی آرژانتین#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...