بیتوته |
5 ماه پیش

بیوگرافی اعضای گروه پازل بند ایده تشکیل پازل بندآلبوم های گروه پازل بند, بیوگرافی آرین بهاری, بیوگرافی گروه پازل بند

بیوگرافی گروه پازل بند

 

بیوگرافی گروه پازل (علی رهبری و آرین بهاری) + زندگی شخصی

گروه پازلیاپازل بندیکی از معروف ترین گروه های موسیقی پاپ ایرانی است که فعالیت خود را از ﺁبان ماه سال 90 شروع کرده اند. در ابتدا علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی اعضای این گروه را تشکیل دادند که بعدها مهران عباسی از این گروه جدا شد. این گروه موفق شد در سال 1395، اولین آلبوم خود را در بازار منتشر کند.

اگر قصد آشنایی باگروه پازلرا دارید می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید چرا که علاوه بر معرفی این گروه، بیوگرافی اعضای گروه را هم تشریح می نماییم.

 

اینستاگرام پازل بند, گروه پازل بند, اعضای گروه پازل بند

اعضای گروه پازل در برنامه خندوانه

 

بیوگرافی پازل بند به همراه اعضای گروه

در حال حاضر علی رهبری و آرین بهاری، اعضای اصلی پازل بند هستند. با اینکه از شروع فعالیت این گروه حدود یک دهه گذشته است اما به سرعت به یکی از پرطرفدارترین گروه های موسیقی ایرانی تبدیل شده است و قطعات محبوبی را ساخته اند.

 

علی رهبری معروف ترین و شناخته شده ترین اعضای پازل بند است به گونه ای که در اوایل فعالیت آن ها، بر روی کاور موزیک ها فقط تصویر او دیده می شد. اما بعدها چهره ی سایر اعضای گروه به کاورها اضافه شد و در حال حاضر تمام آن ها از چهره های شناخته شده ی موسیقی به شمار می روند.

 

فعالیت گروه پازل Puzzle Band

در کارنامه ی کاری پازل بند، فعالیت های مختلف دیده می شود. از تنظیم آهنگ برای خواننده های مختلف مثل مرحوم مرتضی پاشایی،حمید هیراد،محسن یگانه، میثم ابراهیمی، محمدرضا گلزار، فرزاد فرزین و ... گرفته تا اجرای برنامه در برنامه های تلویزیونی مختلف مثل خندوانه، کودک شو، فرمول یک و دورهمی، از جمله فعالیت های این گروه می باشد.

 

علاوه بر این، این گروه برخی از قطعات آلبوم یکی هست مرحوم مرتضی پاشایی را هم تنظیم نمودند که این فعالیت از شاخص ترین تنظیم های آن ها می باشد. همچنین در کنسرتی که این گروه در مرداد سال 1396 اجرا نمود حمید هیراد به عنوان همخوان با آن ها به اجرا پرداخت.

 

اولین آهنگی که این گروه منتشر کرد به صورت مستقل و با صدای علی رهبری بود. این آهنگ که هم نفس نام داشت در سال 1390 منتشر شد. موفقیت این آهنگ سبب شد این گروه قطعات دیگری هم منتشر کنند که قطعات بارونای نم نم و نگم برات قطعات بعدی این گروه بودند. موفقیت آهنگ های آن ها سبب شد که حمید هیراد در قطعه ی بیتاب با آن ها همکاری و هم صدایی کند. 

 

این آهنگ با هم صدایی حمید هیراد به سرعت مورد استقبال شنوندگان قرار گرفت به گونه ای که آن ها در دو قطعه ی بعدی یعنی قطعات دلارام و معشوقه نیز همکاری داشته باشند.

به طور کلی همکاری پازل بند به عنوان خواننده و تنظیم کننده با حمید هیراد در قطعه های بیتاب، دلارام و معشوقه، تنظیم موزیک های یار و شب که شد و همچنین تنظیم ریمیکس موزیک دلگیری ماکان بند، سبب معروفیت سریع این گروه شد.

از دیگر فعالیت های این گروه، اجرای کنسرت در جشنواره ی موسیقی فجر در سال 96 بود.

 

 بیوگرافی گروه پازل بند, اینستاگرام پازل بند, گروه پازل بند

عکس علی رهبری و آرین بهاری از اعضای گروه پازل

 

بیوگرافی علی رهبری از اعضای پازل بند

علی رهبری شناخته شده ترین خواننده ی گروه پازل بند است که در سال 1362 در امیرآباد شمالی تهران متولد شد. وی فعالیت های جدی خود را از سال 1375 شروع کرد و موسیقی های پایه و آکادمیک را نزد اساتیدی همچون، لقای حقی و علی فخاریان گذراند. سپس به یادگیری حرفه ای موسیقی نزد اساتید برجسته ای همچون مرادیان، ناصحی و امیرحسین بروشکی پرداخت.

 

وی کم کم علاقه مند به یادگیری سازهای الکترونیک و نرم افزارهای موسیقی شد و آن ها را فراگرفت. علی رهبری بعد از اجراهای زنده و کنسرت های موسیقی متعددی که در پردیس و سایر فرهنگسراها مثل اندیشه، شفق، بهمن و ... داشت موفق به اخذ مجوز موسیقی شد و بعد از آن شروع به جمع آوری قطعات خود برای ارائه ی اولین آلبوم موسیقی خود شد. او این کار را در استودیوی شخصی خود انجام داد و بعدها بعد از تشکیل گروه پازل بند، قطعات خود را در استودیوی این گروه به همراه آرین بهاری انجام داد.

 

زندگی نامه گروه پازل بند, عکس گروه پازل بند, اعضای گروه گروه پازل بند

عکس اعضای گروه پازل بند 

 

او در حال حاضر خواننده ی اصلی پازل بند و همچنین آهنگساز این گروه است. از آنجایی که وی تحصیلات آکادمیک موسیقی را دارد بر روی کلیه ی ملودی ها و اشعار گروه نظارت می کند. او قبل از پیوستن به این گروه، فعالیت های مستقل دیگری هم در زمینه ی موسیقی داشت که از جمله ی آن ها می توان به سرپرستی ارکستر خوانندگان مختلف همچون مازیار عصری، نیما مسیحا، حمید حامی و ... و تنظیم قطعات معروفی مثل دلم و ... اشاره نمود.

علی رهبری ازدواج نکرده و هنوز مجرد است.

 

آلبوم های گروه پازل بند, بیوگرافی آرین بهاری, بیوگرافی گروه پازل بند

اعضای گروه پازل 

 

بیوگرافی آرین بهاری از اعضای پازل بند

آرین بهاری از دیگر اعضا و خواننده های گروه پازل بند است که در 29 مرداد سال 1370 متولد شده است. وی فعالیت موسیقی خود را از سال 1388 شروع کرد و مانند بسیاری از خواننده های هم دوره ی خود، فعالیت خود را بدون مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به عبارتی به صورت زیر زمینی آغاز نمود. تا اینکه موفق شد با علی رهبری و مهران عباسی اشنا شود و با آن ها گروه پازل بند را تشکیل دهد.

 

آرین در حال حاضر، تنظیم کننده ی قطعات این گروه می باشد و علاوه بر تنظیم قطعات این گروه، تنظیم و ریمیکس قطعاتی خارج از گروه خود را هم در کارنامه دارد. او همچنین در نواختن پیانو نیز بسیار ماهر است. از دیگر فعالیت های او در این گروه، تنظیم، میکس و مسترینگ موزیک می باشد. او همچنین ریمیکس ها و ملودی های خود را در کنسرت های این گروه پخش می کند.

آرین بهاری ازدواج نکرده و هنوز مجرد است.

 

آلبوم های گروه پازل بند, بیوگرافی آرین بهاری, بیوگرافی گروه پازل بند

ﺁرین بهاری و علی رهبری

 

بیوگرافی مهران عباسی از اعضای سابق پازل بند

مهران عباسی از دیگر اعضای گروه پازل بند که در شروع فعالیت این گروه همراه آن ها بود. وی متولد 5 مهر 1365 در تهران می باشد. او از 6 سالگی عاشق موسیقی الکترونیک بود. به همین دلیل فعالیت موسیقی خود را در تهران شروع کرد.

 

سپس در سال 1383 پس از آشنایی با کوشان حداد، گروه نئورین را تشکیل داد. پس از تشکیل این گروه موفق شد در 4 مسابقه ی موسیقی بین المللی الکترونیک شرکت کند و 4 رتبه ی جهانی به دست آورد که به ترتیب مقام های نهم و چهارم و 2 بار هم مقام اول در 5 قاره را کسب نمود.

او در سال 2010 به تیم نرم افزاری Image Line Audio پیوست و عضو رسمی طراحان و تنظیم کنندگان این کمپانی شد.

 

آلبوم های گروه پازل بند, بیوگرافی آرین بهاری, بیوگرافی گروه پازل بند

ایده ی تشکیل پازل بند

 

ایده ی تشکیل پازل بند

علی رهبری می گوید: من ایده ی تشکیل گروه موسیقی را در سال 1390 داشتم با این اوصاف که از یک خواننده و یک تیم پروداکشن، تشکیل شده باشد. در حال حاضر نیز خواننده یکی و پروداکشن دوتا است. به همین دلیل، واژه ی بند را از نام گرهمان برداشتیم و فقط گروه پازل هستیم. اما ﺁینده را هیچ کسی پیش بینی نکرده است و امکان دارد هنرمند دیگری به تیممان اضافه شود. 

 

ﺁلبوم های پازل بند

در حال حاضر این گروه موفق شدند دو آلبوم را به بازار عرضه کنند. علاوه بر این، این گروه حدود 60 تک آهنگ را به صورت رسمی ارائه داده است. عیدانه و قایق کاغذی نام آلبوم های این گروه می باشند که هم البوم اول و هم دوم در فاصله ی کمی در سال 95 منتشر شدند.

 

اینستاگرام پازل بند, گروه پازل بند, اعضای گروه پازل بند

عکس گروه پازل بند

 

کس گروه پازل بند, اعضای گروه گروه پازل بند, بیوگرافی علی رهبری

گروه پازل 

 

اعضای گروه گروه پازل بند, بیوگرافی علی رهبری, آلبوم های گروه پازل بند

بیوگرافی آرین بهاری و علی رهبری

 

KEYWORDS

گروه پازل بند

 

بیوگرافی آرین بهاری, بیوگرافی گروه پازل بند, اینستاگرام پازل بند

زندگی نامه گروه پازل بند

 

بیوگرافی گروه پازل بند, اینستاگرام پازل بند, گروه پازل بند

تصاویر گروه پازل بند

 

گردآوری :بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 #‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیوگرافی کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو فیلمها، خانواده کوئنتین تارانتینو ، جوایز کوئنتین تارانتینو ، عکس کوئنتین تارانتینو ، فیلم های کوئنتین تارانتینو ، زندگی نامه کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو و همسرش ، ثروت کوئنتین تارانتینو ، فیلم ضد مرگ کوئنتین تارانتینو ،

7 ماه پیش

سارا روستاپور ، عکس های سارا روستاپور،سارا روستاپور و همسرش، بیوگرافی سارا روستاپور ، سارا روستاپور کیست ، خاله سارا ، زندگی شخصی خاله سارا ، سارا روستاپور و همسرش ، سوابق اجرایی سارا روستاپور ، همسر دوم سارا روستاپور ،سارا روستاپور مجری ،

9 ماه پیش

حسین علیزاده،کنسرت حسین علیزاده،آلبوم حسین علیزاده، بیوگرافی حسین علیزاده، آثار حسین علیزاده ، زندگی نامه حسین علیزاده، همسر حسین علیزاده ، حسین علیزاده بیوگرافی ، حسین علیزاده و شهرام ناظری،سازهای حسین علیزاده ،

6 ماه پیش

مسعود اطیابی،بیوگرافی مسعود اطیابی، زندگی نامه مسعود اطیابی، عکس های مسعود اطیابی، فیلمهای مسعود اطیابی ،فیلمی از مسعود اطیابی،سید مسعود اطیابی،فیلم تگزاس مسعود اطیابی ، مسعود اطیابی کارگردان ، مسعود اطیابی و همسرش ،

6 ماه پیش

محمد صالح علا ، زندگی نامه محمد صالح علا،همسر محمد صالح علا،عکس محمد صالح علا و همسرش،بیوگرافی محمد صالح علا،شعرهای محمد صالح علا،دکلمه های محمد صالح علا ، محمد صالح علا و همسرش ، محمد صالح علا اشعار ، کتاب شعر محمد صالح علا ،

9 ماه پیش

امیر عظیمی ، بیوگرافی امیر عظیمی ، آهنگ امیر عظیمی ، آهنگهای امیر عظیمی ، عکس های امیر عظیمی ، عکس امیر عظیمی ، بیوگرافی امیر عظیمی خواننده ، اینستاگرام امیر عظیمی ، امیر عظیمی خواننده ، زندگینامه امیر عظیمی ،

7 ماه پیش

فرانسیس فورد کوپولا ، فرانسیس فورد کاپولا،بیوگرافی فرانسیس فورد کاپولا،فیلم جوانی بدون جوانی ساخته فرانسیس فورد کاپولا ، زندگی نامه فرانسیس فورد کوپولا ، عکس های فرانسیس فورد کوپولا ، آثار فرانسیس فورد کوپولا ، فرانسیس فورد کوپولا کارگردان ، فرانسیس فورد کوپولا و همسرش ، فیلم فرانسیس فورد کاپولا ،

6 ماه پیش

علی سفلی ، بیوگرافی علی سفلی ، علی سفلی خواننده ، ﺁهنگ های علی سفلی ، زندگی نامه علی سفلی ، عکس های علی سفلی ، آهنگ های علی سفلی دلتنگی ، عکس اینستاگرام علی سفلی ، علی سفلی و همسرش ، آثار علی سفلی ،

6 ماه پیش

لالیسا مانویان، بیوگرافی لالیسا مانویان، تصاویری از لالیسا مانویان، زندگینامه لالیسا مانویان، لالیسا مانویان کیست، آثار لالیسا مانویان، آشنایی با لالیسا مانویان، درباره ی لالیسا مانویان، چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان، آشنایی با زندگی لالیسا مانویان، درباره ی زندگی لالیسا مانویان، همه چیز درباره ی لالیسا مانویان

8 ماه پیش

بیشتر...