خوابگاه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتتاح شد خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل ازروابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خوابگاه شهید احدی در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع، در ۳ طبقه و ۹ واحد ساخته شده است. در این خوابگاه دخترانه قرار است ۵۰ دانشجو ساکن شوند.

برای ساخت این خوابگاه مبلغی بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان جهت خرید و بازسازی توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر هزینه شده است.

این خوابگاه به نام شهید محمد جعفراحدی از دانشجویان دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر مزین شده است؛ این خوابگاه مقارن با سالروز شهادت این شهید بزرگوار افتتاح شد.

مرتضی محمدی نجف آبادی مسئول امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت : در خوابگاه پسرانه با وقف خوابگاهی توسط اقای دکتر ناصر الاسلامی مشکل اسکان دانشجویان پسر حل شد و با تامین اعتبار توسط هیات رئیسه دانشگاه شاهد افتتاح این خوابگاه دخترانه هستیم.

وی افزود :امیدواریم با تامین منابع مالی لازم توسط مسئولان دانشگاه این خوابگاه به طور کامل جهت اسکان دانشجویان تجهیز شود.

در این مراسم بهروز آرزو معاون بین الملل، حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی، محمد جواد شهرابی عامری مدیر کل حوزه ریاست، حسن نجف زاده مدیر امور دانشجویی و علیرضا توانا مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و دیگرمسئولان دانشگاه حضور داشتند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تهران را ترک کرده است.

7 ساعت پیش

در قرن بیستم میلادی که جهان دگرگون شد ایران چقدر تغییر کرد؟ یک مورخ معاصر می‌گوید ایران با «گاو و خیش» وارد قرن بیستم شد و با «یک برنامه هسته‌ای» از آن خارج شد.

8 ساعت پیش

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: تقریباً 103 هزار میلیارد تومان در بخش داخلی و 3 میلیارد دلار نیز در بخش ارزی برآورد اعتبار شده تا در بودجه سال 1402 برای اجرای قانون هوای پاک پیش‌بینی شود.

6 ساعت پیش

برای سر و سامان دادن به وضعیت به وجود آمده در اثر ناآرامی‌های ماه‌های اخیر و رفع عوارض منفی آن، قوه قضائیه می‌تواند نقش مهمی داشته باشد.

6 ساعت پیش

اینجاست که سؤال و ابهام عجیبی ذهن را درگیر می‌کند که چطور اصولگراها با این جریان فکری و دیدگاه نسبت به بازیکنان فوتبال، یکباره حامی دوآتشه آنها از آب درآمده و هرکسی را که از گل نازک‌تر به تیم ملی و بازیکنانش بگوید، با الفاظ ناخوشایندی خطاب قرار داده و گاه زمینه بازداشت این چهره‌ها را فراهم می‌کنند.

6 ساعت پیش

دیدن برف در خواب تعبیر گوناگونی دارد. این طور نیست که صرفاً بتوان آن را نمادی از خوبی و نیکی دانست.

7 ساعت پیش

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان در حین و بعد از خدمت تسهیلات دریافت می‌کنند و به قشر عظیمی از معلمان فروش خودرو لیزینگی خواهیم داشت.

7 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران اگرچه در مرحله گروهی جام جهانی راه به جایی نبرد، اما در آمار مسن‌ترین تیم‌های جام جهانی صدرنشین بود تا دست‌کم در یک بخش بتواند بالاتر از دیگر تیم‌ها قرار بگیرد.

6 ساعت پیش

:پاییز سال گذشته مرد جوانی در جریان یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک گلوله یکی از مأموران از ناحیه کتف مجروح شد.

6 ساعت پیش

بیشتر...