ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

می توانیم قهرمان المپیک شویم ورزش سه

کد خبر : 1866638 |05 بهمن 1401 ساعت 09:27 |670 بازدید |0دیدگاه

برزگر : یزدانی باید دومین طلا را بگیرد

می توانیم قهرمان المپیک شویم

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد در اردوی این تیم حضور یافت.

می توانیم قهرمان المپیک شویم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، منصور برزگر، سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد ایران، عصر دیروز (سه شنبه) از ساختمان جدید فدراسیون کشتی و کمپ تیم‌های ملی کشتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.

در این بازدید علیرضا دبیر با تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در مراحل ساخت ساختمان جدید فدراسیون کشتی، کمپ و مجموعه رفاهی شهید سجاد عفتی و همچنین بازسازی خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده، سرمربی سابق تیم ملی را در جریان آخرین اقدامات قرار داد.

برزگر در ادامه این بازدید در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده بر سر تمرین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور پیدا کرد و دقایقی به صحبت با ملی پوشان آزادکار پرداخت.

منصور برزگر در جمع ملی پوشان آزادکار به ساختمان جدید فدراسیون و کمپ تیم های ملی اشاره کرد و گفت: نگه داری داشته ها خیلی سخت است همه شرایط در حال حاضر خوب است و همه چیز برای کشتی گیران مهیا شده است.

1672050

وی با بیان اینکه یکی از آرزوهای من این است حسن یزدانی دومین مدال طلای خود را در المپیک کسب کند، ادامه داد: همه ی کشتی گیران در شرایط خوبی قرار دارند. دومین مدال یزدانی از این نظر برای من اهمیت دارد که کشتی گیر با دو مدال طلا نداریم.

برزگر تاکید کرد: کمتر از ۱۷ ماه با المپیک پاریس فاصله داریم. همه فکر و ذکر خود را روی کشتی بگذارید تا بتوانید موفق شوید خوشبختانه تیم خیلی خوبی داریم و باید قهرمان المپیک شویم.

سرمربی پیشین تیم ملی اظهار کرد: اندازه را باید در هر چیزی در نظر گرفت، کشتی گیر باید بداند که تمرین زیادی او را پس می زند پس باید به اندازه و در تایم تمرینات خود را بگذراند.

حسن یزدانی
کشتی آزاد
منصور برزگر
المپیک 2024 پاریس
کشتیکشتی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...