ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

آخرین تلاش سرمربی بارسلونا ستاره راضی می شود ورزش سه

کد خبر : 1830354 |02 تیر 1401 ساعت 15:25 |11.3K بازدید |7دیدگاه

آینده عثمان دمبله در ابهام؛

آخرین تلاش سرمربی بارسلونا؛ ستاره راضی می‌شود؟

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا تمام تلاش خود را می‌کند تا عثمان دمبله را متقاعد به تمدید قرارداد کند.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد عثمان دمبله، وینگر فرانسوی و جوان بارسلونا در پایان ماه جاری با این باشگاه به اتمام می‌رسد و علی‌رغم تلاش مکرر مدیران این باشگاه در ماه‌های اخیر، عثمان دمبله هنوز برای ماندن به نوکمپ به توافق نرسیده است. سایت گل در گزارشی مدعی شد ژاوی همچنان یکی از طرفداران بزرگ عثمان دمبله بوده و معتقد است که او می‌تواند در فصل آینده در این تیم نقشی حیاتی ایفا کند.

این سرمربی جوان امیدوار است علی‌رغم مشکلاتی که عثمان دمبله در ماه‌های اخیر با هیئت‌مدیره باشگاه داشته، بتواند روی پروژه متقاعد کردن این بازیکن برای ماندن در بارسا کار کند. عثمان دمبله همچنین مورد توجه تیم‌هایی چون چلسی و پاری‌سن ژرمن نیز قرار گرفته، اما هنوز پیشنهادی رسما از سوی این دو باشگاه ارسال نشده و همین مسئله ژاوی را امیدوار به حفظ این ستاره فرانسوی برای فصل بعد کرده است. اطرافیان نزدیک به این بازیکن به این نکته اشاره می‌کنند که خود عثمان دمبله علاقه دارد زیر نظر ژاوی به بازی کردن ادامه دهد و علاقه خاصی به این سرمربی اسپانیایی دارد.

مدیران بارسلونا معتقدند اگر دمبله پیشنهادی نداشته یا ادعاهای درخواست‌های خود را کاهش دهد، شاید گزینه تمدید وجود داشته باشد. البته با توجه به برگزاری جام جهانی در اواسط فصل آینده، اولویت دمبله این است که در اسرع وقت در گروه جدید مستقر شده و تمرینات خود را شروع کند. به هر حال با توجه به تماس روزانه ژاوی با دمبله، هنوز کورسوی امیدی برای ماندن این بازیکن در نوکمپ وجود دارد.

بارسلونا
ژاوی هرناندز
عثمان دمبله
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بایرن مونیخ آخرین پیشنهاد بارسلونا برای خرید رابرت لواندوفسکی را نیز رد کرده است.

14 ساعت پیش

ساکت الهامی در دومین تجربه مربیگری‌اش در نساجی هم دست به کار بزرگی زد و این به‌واسطه تجربیاتی بود که طی سال‌ها دستیاری آموخته بود.

14 ساعت پیش

مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس جهت شرکت در تمرینات این تیم وارد ایران شد.

14 ساعت پیش

به نظر می رسد رابطه چندان خوبی بین روملو لوکاکو و توماس توخل در رختکن چلسی برقرار نبوده است.

14 ساعت پیش

تیم ملی هندبال ساحلی بزرگسالان ایران، جایگاه نهم مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد.

13 ساعت پیش

مشکات صفی دختر تاریخ‌ساز تنیس ایران به‌رغم کسب جواز شرکت در مسابقات جوانان ویمبلدون، به دلیل صادرنشدن ویزا از سوی دولت بریتانیا شانس حضور در این گرند اسلم را از دست داد.

14 ساعت پیش

تیم پاری‌سن‌ژرمن سال آینده یک اسپانسر جالب خواهد داشت.

12 ساعت پیش

صمد مرفاوی بعد از سال‌ها بار دیگر در جایگاه سرمربی قرار گرفت و این بار قرار است هدایت گر تیم ملی جوانان باشد. مسیری که در ابتدای مسیر مربیگری‌اش طی کرده بود.

14 ساعت پیش

مجتبی پوربخش توضیحاتی جالبی درباره نحوه اطلاعش از بیماری سرطان می‌دهد و از تلاشی که طی این مدت دو ساله برای مخفی نگه‌ داشتن آن کرده است.

14 ساعت پیش

بیشتر...