گلستان ما |
3 روز پیش

گلستان ما نیروی انتظامی در تحقق وظایف خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند

به گزارش گلستان ما، سرهنگ سید خلیل هاشمی فرمانده نیروی انتظامی که به همراه پرسنل این نیرو به مناسبت هفته نیروی انتظامی با امام جمعه کلاله دیدار داشت؛ گفت: خدشه دار کردن اقتدار و امنیت کشور همواره مورد دشمنان بوده و در مقابل آن، در راستای حفظ این امنیت با رهنمودهای مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و برای تحقق این مهم، شهدای زیادی به نظام تقدیم کرده است.

امام جمعه شهرستان کلاله نیز در این دیدار، گفت: در طول تاریخ بشریت هیچ مکتبی و دینی، مثل اسلام که برای انسان ارزش قائل نبوده است.

وی افزود: در طول تاریخ نیز، شاهد تکریم مردم از سوی اهل بیت و پیامبر اکرم(ص) بودیم؛ ولو دین و مذهب فرد، فرق می کرد.

حجت الاسلام قاسمی تاکید کرد: نیروی انتظامی نیز در کنار حفظ امنیت و اقتدار خود، باید محبت با مردم و تکریم به آنها را سر لوحه کار خود قرار دهد.

امام جمعه کلاله گفت: حفظ ارزش انسانی و حرمت از سوی پرسنل نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت و وظیفه ذاتی خود، با اقتدار این نیرو منافاتی ندارد.

امام جمعه کلاله با اشاره به از خودگذشتگی های پرسنل نیروی انتظامی در جای جای کشور، گفت: مقام شهادت برای این پرسنل خدوم، بالاترین مقام محسوب می شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 #‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور همه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها را موظف کرد در خنثی‌سازی تحریم‌ها و تنظیم بازار کالا‌های اساسی همکاری کنند و مقرر شد معاون اول رئیس جمهور، مسئولیت هماهنگی فعالیت‌های دولت برای خنثی‌سازی تحریم‌ها را برعهده گیرد.

1 ساعت پیش

یک عضو هیئت رئیسه مجلس طرح تاسیس صندوق ذخیره دانشگاهیان در وزارتخانه‌های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان را اعلام وصول کرد.

2 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

2 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

3 ساعت پیش

در جریان تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده علی الحساب به طور متوسط ۱۰ درصد اعلام شده شده است،

4 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی مشخص شد.

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

نشست خبرى رییس سازمان هنرى رسانه اى اوج درمحل برگزارى نشست هاى این سازمان با حضور اصحاب رسانه آغاز شد.

4 ساعت پیش

قسمت آخر سریال هم سایه امشب ۲۵مهر از شبکه سوم‌سیما پخش می‌شود.

4 ساعت پیش

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیر علنی امروز صبح مجلس با وزیر امورخارجه گفت: دستگاه دیپلماسی با دقت مسائل و تحولات منطقه را رصد کرده و بر تحرکات دشمن به ویژه رژیم صهیونیستی کاملا اشراف دارد.

5 ساعت پیش

بیشتر...