ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

واکنش عجیب خصوصی سازی علیه پرسپولیس ورزش سه

انتخاب شکوری و طباطبایی تائید نشد

واکنش عجیب خصوصی‌سازی علیه پرسپولیس!

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که تغییرات در هیئت‌مدیره پرسپولیس مورد قبول نبوده است.

واکنش عجیب خصوصی‌سازی علیه پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز مجمع عمومی باشگاهپرسپولیسدر حالی به انجام رسید که علاوه بر بررسی صورت‌های مالی، دو عضو جدید هیئت‌مدیره نیز از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شد:ابراهیم شکوریبازیکن سابق پرسپولیس و حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته.

با این حال ساعتی بعد از پایان مجمع، رضا درویش در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد که به دلیل مغایرت دستور جلسه با تصمیمات مجمع، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره مورد موافقت سازمان خصوصی‌سازی قرار نگرفته است.

اما سازمان خصوصی‌سازی به این اظهارات درویش اکتفا نکرد و دقایقی پیش در وبسایت رسمی خود مصاحبه معاون این سازمان را منتشر کرد که حکایت از رد درخواست عضویت شکوری و طباطبایی در هیئت‌مدیره پرسپولیس داشت.

محمد صادق واعظی، نماینده سازمان خصوصی سازی در جلسه مجمع این شرکت، گفت:گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت پرسپولیس نیز در جلسه مطرح و مجمع در این زمینه تکالیفی جهت بهبود عملکرد شرکت تعیین کرد.

واعظی در ادامه عنوان کرد:با عنایت به اینکه موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت در دستور مجمع نبوده، نماینده سازمان بورس با استناد به مقررات حاکم بر شرکت‌های بورسی و فرابورسی، با طرح این موضوع در این جلسه مخالفت کرد.

معاون سازمان خصوصی سازی گفت:با طرح این موضوع از سوی نماینده سازمان بورس، مجمع نیز به درستی با طرح موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره، با استناد به قوانین و مقررات موضوعه در این زمینه مخالفت کرد.

آنچه معاون سازمان خصوصی‌سازی به آن اشاره دارد، مسئله تفاوت بین صورت جلسه مجمع و اتفاقی است که در این جلسه رخ داده است. مجمع پرسپولیس بر اساس دستور جلسه‌ای که شب گذشته از سوی باشگاه منتشر شد، بررسی صورت‌های مالی بوده و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره در این دستور جلسه قرار نداشته است.

حالا سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده که باید مجمع فوق‌العاده دیگری تشکیل شود تا به این ترتیب ابراهیم شکوری و حسن طبابایی مورد بررسی و انتخاب دوباره قرار بگیرند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رودریگو لیناس، مربی دروازه بان های تیم یونیون سانتافه آرژانتین، در حال مهار توپی که در جریان بازی به سمت نیمکت آمد خودش را مصدوم کرد.

3 ساعت پیش

کیلیان ام باپه از امضای بنر رئال مادرید خودداری کرد.

3 ساعت پیش

رافائل لیائو، ستاره پرتغالی میلان، می‌گوید استفانو پیولی از رفتارهایش ایراد می‌گیرد اما تایید کرد که حق با سرمربی است.

1 ساعت پیش

بزرگترین شگفتی جام حذفی در تقابل تیم‌های لیگ برتری با تیم‌های دسته پایین‌تر در بازی فولاد و چادرملو رقم خورد.

1 ساعت پیش

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

3 ساعت پیش

پتکوویچ که در طی ده سال اخیر هیچ دستیاری جز مانیکونه نداشته، نسبت به همکاری با او بسیار مشتاق است.

3 ساعت پیش

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است که تیمش باید درخشش این فصل را در لیگ قهرمانان ادامه دهد.

1 ساعت پیش

برتری شاگردان هرنان کرسپو در لیگ قهرمانان آسیا ممکن است به قیمت کاهش تعداد سهمیه ایران در فصل آینده باشگاهی قاره کهن تمام شود.

یک ربع پیش

سرمربی مس رفسنجان حرکت جالبی پس از برتری تیمش مقابل استقلال انجام داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...