اقتصاد آنلاین |
۱ هفته پیش

همت بالای مهندسین کارگران چکاوه سبب تبدیل تهدید قطعی گاز به فرصت تعمیرات اساسی شد اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در زمانی که بسیاری از صنایع کشور به دلیل برودت هوا و مشکل قطعی گاز و برق با تعطیلی خطوط تولید مواجه بودند، کاغذسازی کاوه این فرصت را مغتنم دانست و از آن برای تعمیرات اساسی خط تولید شماره یک خود استفاده نمود.

به گزارش واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، امیرسامان اسفندیاری مدیرعامل و نایب رییس هیأت مدیره این شرکت با حضور در جمع مهندسین و کارگران کارخانه از نزدیک در جریان روند تعمیرات قرار گرفت.

وی در این خصوص گفت: خط تولید شماره یک کارخانه کاغذسازی کاوه قدمتی بالغ بر یک قرن دارد و از آخرین تغییرات انجام شده بر روی بخش‌های خاص مدنظر در این دوره اورهال در حدود ۱۵ سال می‌گذرد. در مقطعی که شاهد قطعی گاز و برق در برخی از صنایع بودیم، مهندسین و کارگران متعهد و تلاشگر کاوه، تهدید بزرگ وقفه تولید را به فرصتی جهت انجام تعمیرات اساسی تبدیل نمودند و با تلاش و پشتکار درصدد ارتقای این ماشین کهنسال برآمدند.

اسفندیاری افزود: تعمیرات اساسی این خط از تاریخ ۲۱ دی ماه آغاز شد و در ۴ بهمن ماه پایان یافت و هدف آن افزایش راندمان تولید، افزایش سرعت خطی، افزایش کمی و کیفی محصولات و کاهش مصرف حامل های انرژی‌ بود.

مدیرعامل کاغذسازی کاوه در ادامه به کارهای انجام گرفته در طول این تعمیرات اشاره کرد و گفت: با توجه به تعمیرات مکانیکی سنگین انجام گرفته نتایج قابل قبولی در صرفه‌جویی اقلام پوششی و تجهیزات اصلی این ماشین ایجاد شده است.

شایان ذکر است کاغذسازی کاوه که با نماد چکاوه در بازار بورس فعالیت دارد از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.

چکاوه

چکاوه

چکاوه

چکاوه

چکاوه#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...