فوتبالی |
۱ هفته پیش

پشت پرده گره کور جدایی ستاره مغضوب یحیی چه کسی صحبت های سیامک نعمتی را به گوش درویش رساند فوتبالی

پشت پرده گره کور جدایی ستاره مغضوب یحیی / چه کسی صحبت‌های سیامک نعمتی را به گوش درویش رساند؟

پشت پرده گره کور جدایی ستاره مغضوب یحیی / چه کسی صحبت‌های سیامک نعمتی را به گوش درویش رساند؟

پایگاه خبری فوتبالی - برخلاف تصورات اولیه جداییسیامک نعمتیازتیم پرسپولیسبه این راحتی هم نبود و این گره فعلا کور شده است!

به گزارش فوتبالی، یحیی گل محمدی در پایان نیم فصل اول، سیامک نعمتی وحامد پاکدلرا در لیست مازاد خود قرار داد. اولی توانست با بخشیدن طلب خود از باشگاه پرسپولیس، رضایتنامه‌اش را بگیرد و بهتراکتورتبریز ملحق شود. سیامک نعمتی اما پس از حدود ۶ فصل بازی در پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفته اما برای گرفتن رضایتنامه اش با مشکل مواجه شده است.

گفته می‌شود مدیران پرسپولیس به این بازیکن اعلام کرده‌اند که او ضمن بخشیدن طلب یک و نیم میلیاردی‌اش، برای جدایی از این باشگاه باید مبلغی را هم به عنوان رضایت‌نامه پرداخت کند. موضوعی که باعث شده تا وی این پیشنهاد را رد کرده و مدعی شود وقتی در لیست کادر فنی قرار ندارد و از سوی گل محمدی در فهرست خروج قرار گرفته، دلیلی برای پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌ وجود ندارد.

در خبرها آمده بود که سیامک نعمتی در این جلسه اعلام کرده با توجه به علاقه به این باشگاه و احترام به هواداران، مشکلی بابت بخشیدن طلب یک و نیم میلیاردی‌اش ندارد اما مسئله درخواست پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌ ۴ میلیاردی با مخالفت او همراه شده است. این پافشاری از سوی باشگاه پرسپولیس در نهایت تا این لحظه منتهی به این شده که نعمتی با رد آن، مدعی شده تصمیمی برای جدایی نخواهد داشت و علی‌رغم عدم نیاز یحیی گل محمدی، به کار در این تیم ادامه خواهد داد.

نعمتی می‌داند که قادر است بماند، جایی نرود و تمام پول قراردادش تا پایان فصل را از باشگاه پرسپولیس بگیرد و بر همین اساس حاضر نیست ۴ میلیارد تومان پول رضایتنامه بدهد. اما شاید برای خیلی‌ها این پرسش به وجود آمده باشد که ماجرا چیست؟ چرا باشگاه پرسپولیس با وجود آن که سرمربی این تیم، سیامک نعمتی را در لیست مازاد قرار داده باز هم اصرار به دریافت ۴ میلیارد تومان پول رضایتنامه دارد؟

در همین ارتباط یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که دلیل این پافشاری عجیب این باشگاه به مذاکرات اخیر سیامک نعمتی با یک تیم متمول لیگ برتری بر می‌گردد. ظاهرا سیامک نعمتی و مدیر برنامه‌هایش در این مذاکره از باشگاه مورد نظر درخواست ۴ میلیارد تومان برای رضایتنامه اش از باشگاه پرسپولیس داشته است! خبر این درخواست ۴ میلیارد تومانی سیامک نعمتی به گوش رضا درویش و دوستانش رسیده و به این خاطر، باشگاه پرسپولیس اصرار دارد این مبلغ که قرار است به اسم پرسپولیس به بازیکن مازاد یحیی گل محمدی پرداخت شود به خود باشگاه برسد!

6963#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...