ایران آنلاین |
2 روز پیش

رئیس دفتر سیاسی حماس با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد ایران آنلاین

رئیس دفتر سیاسی حماس با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد

به گزارش ایران آنلاین،اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفت و گو کرد.

 در این دیدار که روز پنجشنبه انجام شد، تحولات سیاسی و میدانی فلسطین، لبنان و منطقه و پیشرفت و توسعه محور مقاومت و فرصت های موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار بر همکاری و هم افزایی همه اجزا و عناصر محور مقاومت در راستای خدمت به هدف اصلی آن یعنی فلسطین و مقدسات تاکید شد.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و هیات همراه روز چهارشنبه نیز با عبداللطیف دریان مفتی اهل سنت لبنان دیدار و گفت و گو کرده بود.

هنیه روز سه شنبه در راس یک هیات بلند پایه از مسئولان حماس وارد پایتخت لبنان شد.

جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد که هنیه و هیات همراه در این سفر با مقامات لبنانی و مسئولان گروه های فلسطینی در لبنان دیدار خواهد کرد.


انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

4 ساعت پیش

در بحبوحه تحولات اوکراین، دالیپ سینگ، معمار تحریم‌ های آمریکا علیه روسیه دولت بایدن را ترک کرد.

4 ساعت پیش

باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

5 ساعت پیش

شرکت ملی گاز با ۳/۹ هزار میلیارد تومان چهارم، فرهاد صفری با ۲ هزار و ۵۴۳ میلیارد تومان پنجم، گروه آوند کالای نیاکان با ۲/۵ میلیارد تومان ششم و ایران‌خودرو دیزل با ۲/۳ هزار میلیارد تومان هفتم است.

4 ساعت پیش

مصرف شیشه چه بلایی سر بدن می آورد خبر24

5 ساعت پیش

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

4 ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید بهشتی عمر شریف خود را در راه ترویج فهم عالمانه از دینداری و انقلابی گری صرف کرد و در این راه با تاسی به آرمان های امام راحل هم با افراط و هم با تفریط مبارزه کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...