خبرآنلاین |
2 ماه پیش

عکس حق طارمی نبود از جام جهانی حذف شود خبرآنلاین

عکس | حق طارمی نبود از جام جهانی حذف شود!

رسانه انگلیسی نام پنج بازیکنی که حقشان نبوده از جام جهانی خداحافظی کنند را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ با پایان مرحله گروهی رقابت های جام جهانی، دور حذفی از دیشب آغاز شد و آمریکا به همراه استرالیا، دیگر تیم هایی هستند با حذف از دور رقابت ها، باید به کشورهایشان بازگردند. با این حال، رسانه فوتبال 365 در مطلبی به بررسی بازیکنانی پرداخته که در مرحله گروهی عملکرد شایسته ای داشتند و می توانستند همچنان به حضور در رقابت ها ادامه دهند.

در این فهرست پنج نفره که از سوی فوتبال 365 منتشر شده، نام مهدی طارمی در کنار بازیکنانی چون جمال موسیالا از آلمان، محمد العویس از عربستان، انر والنسیا از اکوادور و لوئیس چاوز از مکزیک نیز دیده می شود.

این رسانه درباره طارمی نوشته است:
تعیین بهترین بازیکن ایران در جام جهانی، کار سختی بود و رقابت نزدیکی بین مهدی طارمی و رامین رضاییان وجود داشت. هر دوی آنها به خاطر عملکردشان در قطر مستحق تحسین های بزرگ هستند.

عکس | حق طارمی نبود از جام جهانی حذف شود!

عملکرد آنها در برابر ولز و ایالات متحده بیش از پیش قابل تحسین است. کریس مفام و جو رودن (خبرنگاران وب سایت فوتبال 365) برای انتخاب طارمی با هم متحد شدند و باز هم نتوانستند مهاجم مرکزی را مهار کنند. (نتوانستند از توانایی های او چشم پوشی کنند.)

این رسانه با انتشار یک طرح گرافیکی از عملکرد طارمی نوشت: بیشترین موقعیت های ایجاد شده در یک بازی جام جهانی در دو تورنمنت گذشته، مهدی طارمی با 8 پاس کلیدی در صدر قرار دارد.

258 258#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...