خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

مراسم اختتامیه جشنواره عکس ایران برگزار می شود ایسنا

مراسم اختتامیه جشنواره «عـکـس ایـران» برگزار می‌شود

کانون هنرهای تجسمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، مراسم اختتامیه جشنواره «عکس ایران» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این مراسم دوشنبه ۱۳ آذر ماه ساعت ۱۵ الی ۱۷، در سالن آمفی تئاتر معاونت دانشجویی پردیس همت دانشگاه علوم پزشکی ایران، برگزار می‌شود.

«نمایش آثار برگزیده جشنواره»، «معرفی رتبه‌های اول تا دهم و تقدیر از آنان»، «انجام چالش‌های هنری و فرهنگی با جوایز ویژه»، «برگزاری کارگاه کوتاه نقد عکس با محوریت بررسی منتخب آثار ارسالی» و «افتتاح نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره» از جمله محورهایی است که در این برنامه به اجرا در می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این برنامه به شناسه mahoor_admin@مراجعه کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیرو اطلاعیه منتشر شده بانک دی در سامانه کدال، با موضوع قطعی شدن معامله کوهستان پارک شادی مشهد، این بانک 37 هزار و 500 میلیارد ریال سود شناسایی کرد.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: گواهی سپرده خاص یکی از ابزارهای سیاست پولی است،‌ این ابزار می تواند به بهبود متغیرهای پولی و  تحقق هدف گذاری ها در مسیرهای در نظر گرفته شده، کمک کند. 

نیم ساعت پیش

مسئله کلاهبرداری کوروش کمپانی را نباید محدود به تبلیغات کرد در حالی که بسترهای چنین کلاهبرداری همچنان از بین نرفته است و باید هرچه سریعتر نسبت به بسترزدایی و جلوگیری از اقدامات مشابه اقدام شود.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

نیم ساعت پیش

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به انتخابات پیشرو و ضرورت نقش آفرینی جوانان، خواص و بانوان در انتخابات گفت: مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار و امنیت کشور است.

یک ربع پیش

ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداهای مجلس حال و هوای عجیبی دارند.

یک ربع پیش

موکب نیمه شعبان شباب المقاومت با حضور خادمانی از ملیت‌های مختلف جهان در مسیر پیاده‌روی پیامبر اعظم(ص) برپا شده و پنجم و ششم اسفندماه میزبان گروه‌های خاص از جمله مسئولان و اسرای جریان حماس، مدال‌آوران المپیک و بازیکنان استقلال و پرسپولیس خواهد بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...