خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

استکبار جهانی از پیشرفت کشور هراسان نگران است رضوی

امام جمعه آبادان:
استکبار جهانی از پیشرفت کشور هراسان و نگران است
به گزارشخبرگزاری رضوی، حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آبادان بیان کرد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب  اسلامی سعی داشتند با ترور و دشمنی و توطئه‌های مختلف به آن ضربه بزنند اما توطئه‌های آنها همواره شکست خورده است.

وی افزود:شمنان اینک نیز با  تحریم و فتنه‌گری سعی در ضربه زدن به انقلاب و آرمانهای شهدا را دارند و با شعارهای پوچ توسط برخی از افراد گمراه مقاصد شومی را دنبال می‌کنند که هیچ گاه ملت با بصیرت ایران اجازه چنین رفتاری را به آنها نخواهند داد.

حجت اسلام غبیشاوی با بیان اینکه شعار حمایت از حقوق زن برخی افراد دروغی بیش نیست،گفت: حجاب زنان در نظام اسلامی، هیچ‌گاه برای آنان محدودیتی درپی نداشته است.

وی ادامه داد: اکنون جامعه و ارزش های اسلامی و دینی، مورد تهاجم فرهنگی قرار دارد و نیاز است مردم بیشتر با این ارزش ها آشنا شوند.

وی بیان کرد: بصیرت ملت فتنه فتنه‌گران را خنثی خواهد کرد و جز رو سیاهی برای آنان چیزی بجا نخواهد ماند.

 امام جمعه آبادان در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه آبادان سالگرد رحلت پیامبر اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفت و افزود:دولت، مردم و موکبداران عراق در ایام اربعین بهتر از سال‌های گذشته از زایران اربعین پذیرایی کردند که باید از آنها قدردانی کنیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس باید واقعیت‌ها جنگ تحمیلی و رشادت‌های رزمندگان اسلام را برای  نسل جدید بیان کنند تا از تحریف آن توسط افراد مغرض جلوگیری شود.

گزارش خبرنگار ایرنا حاکیست: مردم ولایت مدار و انقلابی آبادان پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدامات خرابکارانه اخیر توسط برخی معاندان و اغتشاشگران و اهانت به قرآن کریم و توهین به ارزش های دینی و انقلابی راهپیمایی کردند.

 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مباحث اول و دوم فصل هفتم باب سوم (دادرسی نخستین) قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب (در امور مدنی) از مواد ۱۴۹ تا ۱۵۷  موضوعات «تامین دلیل و اظهارنامه» پرداخته است.  

8 ساعت پیش

به تازگی در بسیاری از رسانه‌ها افشاگری تتلو از نوید محمدزاده بسیار زیاد بازتاب داشته و فضای مجازی را ترکانده است. با ما بمانید.

9 ساعت پیش

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه فعالیت های مدیریت شهری در این دوره مردم محور است، گفت: بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیازهای مردمی صورت خواهد گرفت و کارشناسان مربوط باید در این راستا نیازسنجی کنند.

9 ساعت پیش

تهران - مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق در توئیتی آمادگی خود برای آغاز گفت وگوی سیاسی را اعلام کرد.

8 ساعت پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر با حمایت از اغتشاشات در ایران، از بررسی تحریم های جدید علیه تهران خبر داد.

8 ساعت پیش

سیستم جدید اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برای پرداخت جوایز تور، رکابزنان ایرانی را با مشکل مواجه می‌کند.

8 ساعت پیش

مشهد ـ به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، مراسم ویژه‌ای به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

8 ساعت پیش

سمنان- عادل خالقی ثمرین با حکم وزیر آموزش و پرورش مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان سمنان شد تا جایگزین مهدی شاه حسینی که پنج ماه سرپرست این اداره کل بود، شود.

8 ساعت پیش

هفتصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی امروز سه شنبه با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در سالن جلسات وزارتخانه برگزار شد.

7 ساعت پیش

بیشتر...