ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

چاقو کش خندان تن را زخمی کرد فیلم ایران آنلاین

آرزوکیهان

مرد چاقو کش انگلیسی در حالیکه می خندید در مرکز خریدی در منچستر به 5 تن حمله کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل،‌مرد چاقوکش پس از خرید چاقویی بزرگ از یک فروشگاه به سمت مرکز خریدی در منچستر رفت و بی دلیل به مردم حمله ور شد.
متهم "رافائل شولو"، 43 ساله درفیلم دوربین های مداربسته در حالی دیده می شود که بی دلیل به مردم حمله کرده و لبخند بر لب دارد.
بنا بر گزارش پلیس اسکاتلندیارد ،‌ خریداران در مرکز خرید آرندیل منچستر با دیدن رفتارهای غیر عادی این مرد برای نجات جان خود پا به فرار گذاشته اند.
اطلاعات موجود پلیس نشان میدهد که متهم خود یک بیمار مبنلا به بیماری پارانوئیدو اسکیزوفرنی بوده که در توهمات فردی دست به چنین رفتار وحشیانه ای زده است.
سخنگوی پلیس بیان کرد که متهم باعث ایجاد ترس و وحشت گسترده در بین مردم شده است .
«شاهدان متوجه شدند که او چیزی نمی‌گفت و با وجودیکه مردم بر سر او فریاد می زدند که بس کندهیچ تاثیری بر رفتار وی  نداشت.
نخستین قربانی او یک مهندس 61 ساله بود که "شولو" از پشت با چاقو به او حمله کرده سپس به سراغ  زنی 35 ساله رفت که با شوهرش در مرکز راه می رفت و چاقو را در شکمش فرو کرد. این زن که از حمله جان سالم بدر برده است می گوید هنگامیکه با چاقو به من ضربه می زد لبخند بر صورت داشت.
"شولو" در مرحله بعد زنی 45 ساله را که در حال هل دادن نوزادش در کالسکه بود، هدف قرار داد اما این زن موفق به فرار شده است.
قربانی دیگر "چاقو کش خندان "‌یک زن 21 ساله از ایرلند بوده که با دوستانش برای جشن تولد 18 سالگی از شهر بازدید می کرد، در حالی که گروه آنها در بیرون یک کافه استارباکس نشسته بودند وچمدان هایی در دست داشتند، یکی از آنها مورد حمله قرار گرفته بود.
چاقوکش خندان در حالی دستگیر شد که فریاد می زد: «من این کار را برای مردمم انجام می دهم، این یک حرکت  سیاسی است. من این دولت را دوست ندارم نه سیاه پوستان را دوست دارم، نه  سفید پوستانرا ،‌از آسیایی ها هم خوشم نمی آید.این کار به  دلیل رفتاری است که با من شده است»

متهم پس از دستگیری در صحنه، بعداً به افسران در بازداشت گفت: «می‌خواستم نامزد سابقم را با چاقو بزنم، اما نمی‌توانستم حوصله سفر به آنجا را نداشتم، بنابراین تصمیم گرفتم به مردم حمله کنم. من گناهکارم»

انتهای پیام/

---

"چاقو کش خندان" 5 تن را زخمی کرد+فیلم

"چاقو کش خندان" 5 تن را زخمی کرد+فیلم#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آتش سوزی در مسافرخانه صبا واقع در میدان راه آهن یک کشته برجای گذاشت.

2 روز پیش

حداکثر حقوق نیز ۷ برابر حداقل حقوق است که حدود ۳۵ میلیون تومان خواهد بود.

2 روز پیش

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق حداقل حقوق بازنشستگان در سال 1401، 5 میلیون تومان می شود.

2 روز پیش

گل استثنایی و ثانیه پایانی سجاد استکی که منجر به صعود ایران به نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا و جام جهانی شد.

2 روز پیش

صاحبان اغلب ویلاهای لواسان مسئولان دولت قبل هستند.

2 روز پیش

حقوق دانشجو معلمان در سال آینده ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می شود.

2 روز پیش

سلام الزواوی به تازگی جانشین پدرش صلاح الزواوی شده است و قرار است به عنوان سفیر جدید فلسطین در تهران مشغول به کار شود.

2 روز پیش

امیرعبداللهیان در کنفرانس ملی ایران و همسایگان در خصوص نماز خواندن رئیس جمهور در ملاقات با پوتین گفت: «از قبل گفته بودیم به دلیل طولانی بودن مذاکرات، آقای رئیسی هنگام اذان مغرب باید نماز بخواند. در بین مذاکرات وقتی موقع اذان شد، حدود ۱۰ دقیقه پوتین در همان اتاق نشست تا آقای رئیسی در اتاق مجاور نمازش را بخواند و برگردد.»

2 روز پیش

راننده یک خودرو در جاده باریک کوهستانی اقدام به دور زدن کرد و مهارت خود را نشان داد.

2 روز پیش

رییس سازمان بورس با اشاره به این که سود رسوب‌کرده سهامداران در شرکت‌های بورسی، حق‌الناسی است و باید پرداخت شود گفت: سال آینده تمام ناشران ملزم به پرداخت سود از طریق سجام هستند.

2 روز پیش

خانم حسینی کنیز تو فرخ‌زاده فدای تو فیلمبردارها گدای تو خبرنگارها غلام تو

3 روز پیش

محسنی اژه‌ای: نگران هستم در آینده، رمزارزها برای دولت و مردم مشکل ایجاد کند.

3 روز پیش

یک ویدیو ۲ دقیقه‌ای از فیلم «بتمن» The Batman بخشی را نشان می‌دهد که ریدلر به یک مراسم خاکسپاری حمله می‌کند تا پیامی را به دشمنش، بتمن، برساند.

3 روز پیش

این سرویس جدید در مرحله آزمایشی از وزارت حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان مجوز دریافت کرد و با ۹ راننده زن در مسقط آغاز خواهد شد

3 روز پیش

بیشتر...