اکونا پرس |
2 ماه پیش

محور مقاومت در خط مقدم جنگ با رژیم صهیونیستی

محور مقاومت در خط مقدم جنگ با رژیم صهیونیستی

برنامه «ویکی هیسپان» در این هفته به نبرد فعال محور مقاومت در مقابله با صهیونیست ها می پردازد.

محور مقاومت در خط مقدم جنگ با رژیم صهیونیستی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزیرسانهملی، «ویکی هیسپان» این هفته به بررسی نبرد فعال و نقش محور مقاومت لبنان،سوریهوعراقدر مبارزه با رژیم اشغالگر قدس اختصاص دارد.

عملیات «طوفان الاقصی» سیلی بود که در آن مفهوم وحدت میدان‌های نبرد با اقدام نظامی نخستین متحد حماس، یعنی مقاومت اسلامی حزب‌الله در لبنان، عینیت یافت و مقاومتلبناندر کنار گروه‌های فلسطینی شروع به مبارزه با رژیم اشغالگر در جبهه شمالی کرد. حمله مقاومت به پایگاه های آمریکایی در منطقه و ارسال پیام بازدارنده باعث شده استدولت آمریکادر موضع خود نسبت به حمایت مطلق ازرژیم صهیونیستیدچار دودستگی و تردید شود. آنها به تازگی در صحنهشورای امنیت سازمان مللمتحد که می توانست نشان دهنده همسویی آشکارشان با رژیم صهیونیستی باشد، شکست جدیدی خوردند.

برنامه «ویکی هیسپان»، محصول شبکه هیسپان تی وی است. این برنامه شنبه ساعت 22:00 از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود و باز پخش آن یکشنبه 13:30، دوشنبه 5:30،13:30، سه شنبه19:30،10:00،3:00 و چهارشنبه ساعت 12:00 روی آنتن می رود. علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک ‌https://www.hispantv.com/showprogram/wikihispan/804 این برنامه را در وب سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

نسخه اسپانیایی زبان برنامه «شکاف اقتصادی» هیسپان تی وی این هفته به بررسی تبعات جنگ بر اقتصاد رژیم صهیونیستی می پردازد.…

رئیس جمهور اظهار داشت: در نشست سران کشورهای ضامن روند آستانه تاکید شد که «حضور آمریکایی‌ها به هر بهانه‌ای در سوریه…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مناطق سیل زده جنوب استان در میان اهالی روستای «سند بهرام» از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری حضور یافت .

یک ربع پیش

تیم فوتبال استقلال تهران بازیکن جدید دیگری جذب نخواهد کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر اشراق گفت: ۹۰۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود رسیده است.

یک ربع پیش

معاون پرورشی و فرهنگی از برگزاری برنامه امور تربیتی در سطح کشوری در روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه خبر داد.

نیم ساعت پیش

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: مشکلاتی که دامن‌گیر مردم جنوب استان شده است در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان اقداماتی تدبیر شده که در دست اجرا است.

یک ربع پیش

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در آموزش ۶۰ هزار و ۷۲۶ نفر دوره آموزشی، ۵۵ درصد آن توسط مراکز دولتی و ۴۵ درصد آن توسط آموزشگاه‌های غیردولتی انجام شده است.

یک ربع پیش

استفاده از شلنگ کارواش به نظافت کشتارگاه‌ها، کمک زیادی می‌کند. نظافت کشتارگاه‌ها و مکان‌های تهیه مواد غذایی، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چراکه تأثیر مستقیمی بر سلامت عمومی مردم و کیفیت مواد غذایی دارد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ۸ فقره حادثه رانندگی در محور‌های بناب ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت.

یک ربع پیش

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بیش از هزار مترمربع از اراضی ملی در بیرجند رفع تصرف شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...