خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

ضرورت شکل گیری گفتمان پیشرفت با همکاری نامزدهای انتخاباتی برای امیدآفرینی تسنیم


ضرورت شکل‌گیری گفتمان پیشرفت با همکاری نامزدهای انتخاباتی برای امیدآفرینی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم فعالان عرصه اقتصادی در زمینه‌سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۱ اسفند بر شکل‌گیری گفتمان پیشرفت اقتصادی با همکاری نامزدهای انتخاباتی استان بوشهر تأکید کرد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بوشهر ، علی باستین بعد از ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی با فعالان اقتصادی برای نقش‌آفرینی در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در 11 اسفند اظهار داشت: در این شرایط عملکرد مدیران اقتصادی به‌صورت مستقیم تأثیر به‌سزایی در عرصه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارد.

وی با تأکید بر نقش نامزدهای انتخاباتی در عرصه حضور حداکثری مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی تصریح کرد: برای آگاهی و استفاده داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر باید اقدامات دولت در عرصه اقتصادی در سایت ادارات و دستگاه‌های اقتصادی و اجرایی بارگذاری تا آمار عملکرد اقتصادی دولت در 2 سال گذشته در اختیار نامزدهای محترم انتخابات مجلس قرار گرفته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر نقش مهم فعالان عرصه اقتصادی در عرصه زمینه‌سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات 11 اسفند را تأثیرگذار دانست و گفت: شکل‌گیری گفتمان پیشرفت اقتصادی با همکاری نامزدهای انتخاباتی استان بوشهر برای ارائه اقدامات دولت و افزایش امیدآفرینی یک ضرورت است.

باستین، آگاهی نامزدهای انتخاباتی استان بوشهر از وضعیت شاخص‌های اقتصادی استان بوشهر را یک ضرورت دانست و بیان کرد: باید دسترسی همه نامزدهای انتخاباتی به آخرین اطلاعات اقتصادی استان از طریق دستگاه‌های اقتصادی فراهم شود.

وی برگزاری همایش ویژه فعالان اقتصادی با مشارکت دستگاه‌های ذیربط برای تبیین انتخابات و نقش آن در اقتدار ملی را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: استان بوشهر در بخش اقتصادی از ظرفیت‌های مهم و تأثیرگذاری برخوردار است و جامعه هدف و مخاطب هر یک از دستگاه‌های اقتصادی در انتخابات می‌توانند اثرگذار باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با بیان اینکه جمعیت حوزه اقتصادی استان با اعضای خانواده آنان که شرایط حضور در انتخابات دارند بسیار قابل توجه هستند گفت: خانه کارگر، اتاق تعاون، اصناف و بازرگانی، اتحادیه‌های گوناگون صنفی، تعاونی، کارگری و صنعتی از دیگر ظرفیت‌ها است که باید در تبیین جایگاه انتخابات برای هر یک از جوامع هدف قدام شود.

باستین با تأکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات تبصره 18 نقش بانک‌ها در پرداخت این وام‌ها را درخور تحسین دانست و بیان کرد: اکنون افزون بر 60 تا 70 درصد تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه در استان بوشهر برای پرداخت به جامعه هدف به بانک‌ها معرفی شده است که بانک‌ها باید برای پرداخت این تسهیلات تسریع کنند.

وی با اشاره به نقش مهم فعالان عرصه تجارت و بازرگانی در عرصه انتخابات تصریح کرد: جهاد کشاورزی در تأمین کالاهای اساسی باید تلاش خود را افزایش دهد تا کالاهای با قیمت تنظیم بازار به موقع در سطح جامعه توزیع شود.

انتهای پیام/190#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

نیم ساعت پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد ۶۵۵ میلیون مترمکعب رسید.

نیم ساعت پیش

با اتفاقاتی که در بازی شب گذشته دو تیم پاری‌سن‌‌ژرمن و موناکو در رقابت‌های لوشامپیونه افتاد؛ به نظر می‌رسد تنش در صدرنشین این رقابت‌ها رو به افزایش است.

نیم ساعت پیش

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

نیم ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...