اکونا پرس |
2 ماه پیش

شروع هرس ۶۰ هزار اصله درخت در معابر بوستان های مرکز شهر تهران

آغاز هرس ۶۰ هزار اصله درخت در معابر و بوستان های مرکز شهر تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۶، گفت: عملیات هرس و بازپیرایی ۶۰ هزار درخت در معابر و بوستان‌های بخش مرکزی شهرتهران آغاز شده است و تا ۱۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

آغاز هرس ۶۰ هزار اصله درخت در معابر و بوستان های مرکز شهر تهران
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه۶، حسن اختر دانش، با اشاره به اهمیت هرس درختان در این فصل افزود: هرس درختان در معابر وجنگلکاریهایقلبپایتخت، با هدف ایجادفرم مناسب، فراهم آوری شرایط بهینهرشدو تعادل بین شاخه و ریشه، هرس و فرم دهی می شوند.

معاون شهردار منطقه ادامه داد: در عملیات به زراعی درخت های بوستان ها و معابر، فعالیت هایی از قبیل جمع آوری خاک مازاد باغچه ها، پاکسازی، تقویت درختان باکودکمپوست گرانوله، کندوکوب، زیرو رو کردنخاکبستر باغچه های معابر و جنگلکاریهای سطح محدوده انجام شده است.

معاون خدمات شهری ومحیط زیستمنطقه۶ اظهار داشت: هرس درختان، درختچه ها، آرایش و زیباسازی فضاهای سبز شهری در مرحله ی اول در معابر اصلی، حاشیه ی شبکه های بزرگراهی، معابر فرعی و همچنین جنگل کاری های موجود در محدوده ی منطقه انجام شده و در مراحل بعدی نیز شاهد هرس درختان در بوستان سطح منطقه ، درختچه های رفیوژها و بلوارها هستیم.

اختر دانش در ادامه از اجرای عملیات به زراعی ۲۰۰ هزار متر مربع از فضاهای سبز شهری خبر داد و افزود: با انجام این فعالیت ها فضاهای سبز قلبپایتختبرای بارش های زمستانی آماده سازی می شوند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ از انجام عملیات سونداژ خاک و تزریق کود و مواد مغذی به ریشه ۲۰ اصله درخت با استفاده…

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 13 از آغاز عملیات به زراعی بوستان ها و قطعات فضای سبز معابر اصلی و فرعی…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

یک ربع پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

یک ربع پیش

کاوشگر خصوصی شرکت اینتویتیو ماشینز(Intuitive Machines) موسوم به اودیسیس(Odysseus) بامداد فردا ماموریت IM-۱ خود را روی ماه فرود می‌آورد.

نیم ساعت پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

نیم ساعت پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

یک ربع پیش

تهران- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای تاکید کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به خانواده‌های اسرای صهیونیست دروغ می‌گوید.

یک ربع پیش

تاخیر متعدد پرواز هواپیمایی ایران ایرتور تبریز به مشهد باعث قضای نماز صبح تمامی مسافران شد.

یک ربع پیش

بیشتر...