خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

جنگ تحمیلی فرصتی برای ایران درس عبرتی برای دشمنان شد ایسنا

جنگ تحمیلی فرصتی برای ایران و درس عبرتی برای دشمنان شد

ایسنا/خراسان شمالیامام جمعه بجنورد گفت: جنگ تحمیلی ۸ ساله فرصتی برای ملت ایران و درس عبرتی برای دشمنان نظام شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری، امام جمعه بجنورد، امروز ۴ آبان ماه در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه که در مصلی بجنورد برگزار شد، با اشاره به اینکه جنگ ترکیبی موضوع جدیدی است که مطرح شده، اظهار کرد: برخی از جنگ‌ها تک بعدی است اما جنگ ترکیبی ابعاد مختلفی دارد که بعدهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... را در بر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر نیز از جنگ ترکیبی استفاده شده است، افزود: شروع جنگ ترکیبی با یک حادثه جعلی و ساختگی بود که پس از آن جنگ روانی و رسانه‌ای آغاز شد.

حجت‌الاسلام نوری با بیان اینکه دشمنان با تمام ظرفیت رسانه‌ای خود وارد میدان شدند، ادامه داد: کسانی که اخبار فضای مجازی را دنبال کردند فکر می‌کردند نظام جمهوری اسلامی ساقط می‌شود اما دشمنان مانند همه توطئه‌ها قبلی شکست می‌خورند.

امام جمعه بجنورد با تأکید براینکه دشمنان تحریم‌های جدید را علیه کشور ایجاد کردند، افزود: دشمنان می‌خواهند مردم نیز خسته شوند و اغتشاشگران را همراهی کنند.

حجت‌الاسلام نوری با اشاره به اینکه دشمنان با حمله به مقدسات و ارزش‌های نظام تلاش کردند تا اختلافات قومیتی را در کشور ایجاد کنند، تصریح کرد: امروز در صحنه جنگ با اجانب و بیگانگان هستیم که برای پیروزی در این جنگ نیازمند اتحاد و بصیرت هستیم.

وی با بیان اینکه اگر یک شهر را هم در اختیار اغتشاشگران بگذاریم آنان به دنبال اعتراض نیستند و شهر را تخریب می‌کنند، ادامه داد: فتنه ۸۸ و جنگ تحمیلی برای ملت ما تبدیل به فرصت شد و برای دشمنان نیز درس عبرتی بود تا جرأت حمله به کشور را نکنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به‌گفته کارشناسان اصلی‌ترین دلیل عقب ماندگی دولت سیزدهم در ساخت مسکن، عدم تامین مالی و عدم همراهی بانک‌هاست.

6 ساعت پیش

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به ثبت جهانی صنعت پرورش کرم ابریشم در فهرست یونسکو گفت: دانش و مهارت بومی تولید ابریشم ایران در دی ماه 96 در فهرست ملی میراث ناملموس ثبت شده بود.

6 ساعت پیش

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین امروز دیگر بازیکنان این تیم بودند.

6 ساعت پیش

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان به تشریح آخرین وضعیت پرونده‌های اغتشاشگران در این استان پرداخت و گفت: در این راستا شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌ اغتشاشات راه‌اندازی شده است.

6 ساعت پیش

علی‌رغم تلاش بسیار زیاد جریانات معاند برای همراه‌کردن کامیون‌داران و اعتصاب در بنادر مهم کشور، اما با هوشمندی کامیون‌داران فعالیت حمل بار و کالای اساسی از بندر شهید رجایی همچون سابق در حال انجام است.

6 ساعت پیش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت که جهان به پایان مرحله اضطراری همه‌گیری کرونا "بسیار نزدیک‌" است؛ در عین حال این سازمان هشدار داد که اومیکرون همچنان به طور گسترده در سراسر جهان در گردش است.

6 ساعت پیش

به عقیده تحلیلگران یک نشریه آمریکایی، اگر خطر تشدید وخامت اوضاع در اوکراین برای منافع ایالات متحده افزایش یابد، کاخ سفید ممکن است ارسال تسلیحات نظامی به کی‌یف را متوقف کرده و  اقدامات خود در برخورد با جنگ اوکراین را با دقت بیشتری ارزیابی کند.

6 ساعت پیش

شبکه اینترنشنال وابسته به عربستان سعودی در ادامه انتشار اخبار بدون سند و دروغی که در روزهای گذشته منتشر کرد، به تازگی مدعی شده است که یک فرمانده ارشد سپاه با آن شبکه گفتگو کرده است!

6 ساعت پیش

مستندهایی که سوژه اصلی آنها معلولین هستند منتشر می‌شود. این مستندها داستان افرادی است که علیرغم محدودیت دست به کارهای بزرگ زدند.

6 ساعت پیش

بیشتر...