اختلاف باشگاه پرسپولیس با بیرانوند جزئیات خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ علیرضا بیرانوند در اردوی اخیر تیم ملی از ناحیه مچ دست احساس درد کرد و بعد از مشورت با کادر پزشکی تیم ملی از مچ دستش ‌ام‌آرآی گرفت و مشخص شد که مصدومیتش جدی است و اگر بخواهد با این وضعیت ادامه دهد شاید مجبور شود مدت زیادی را دور از میادین باشد.

بیرانوند برای اینکه بهتر تصمیم بگیرد جواب ‌ام‌آرآی خود را نزد چند پزشک متخصص داده است و آنها بازی با این وضعیت را برای او چندان خوب ندانسته و احتمال شدت یافتن مصدومیتش را زیاد دانسته‌اند. از طرفی بیرو بعد از هر جلسه تمرینی درد دارد و این مساله برایش آزاردهنده شده است.

در همین راستا بیرو سه‌شنبه‌شب بعد از تمرین جلسه‌ای را با کادر پزشکی و اوسمار برگزار کرده و اعلام داشته که قصد دارد به‌زودی مچ دستش را به تیغ جراحان بسپارد.

اوسمار در این مورد نظر کادر پزشکی را هم پرسیده است و آنها نیز نظرشان این است که بیرو می‌تواند با درد بازی کند اما باید این شرایط را بپذیرد. دروازه‌بان شماره یک تیم ملی که برای پرسپولیس نیز یک وزنه به حساب می‌آید تصمیم خودش را برای انجام عمل جراحی گرفته و اعتقاد دارد که نمی‌خواهد اشتباهی کند که بعد مجبور شود تاوان سنگینی را پس دهد. ضمن اینکه اوسمار هم در این زمینه تصمیم‌گیری را به خود بیرانوند سپرده است.

اما مدیریت باشگاه پرسپولیس بعد از مشورت با کادر پزشکی با تصمیم بیرانوند برای انجام عمل جراحی مخالفت کرده و خواستار این شده که او در این برهه حساس تیم بهتر است با درد بازی کند. مساله‌ای که چندان به مذاق بیرو خوش نیامده، چراکه سلامتی‌اش را در اولویت قرار داده و باشگاه را مقصر می‌داند که نتوانسته یک گلر مطمئن برای جانشینی او در چنین مواقعی جذب کند.
ناگفته نماند که بیرانوند در تعطیلات نیم‌فصل چند گلر را به باشگاه معرفی کرده بود که برای جذب یکی از آنها اقدام کند. افشار صداقت، پیام پارسا و محمدحسین اکبرمنادی دروازه‌بان‌هایی بودند که بیرو پیشنهاد جذب آنها را به درویش داده بود که هیچ یک از آنها جذب نشدند.

البته در این میان رشید مظاهری نیز علاقه‌مند بود که سرخپوش شود اما بیرو مخالف جذب او بوده و هست. در بین گلرهای نامبرده هم اکنون منادی و مظاهری بدون تیم هستند و می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد در صورت نیاز به لیست سرخپوشان اضافه شوند.

تاکید بیرانوند به عمل جراحی

بیرانوند در صحبت‌هایی که با اوسمار داشته، تاکید کرده که اگر زودتر عمل جراحی‌اش را انجام دهد می‌تواند سه هفته‌ای خودش را به بازی‌های پرسپولیس برگرداند. از این رو اگر او طی امروز و فردا دستش را عمل کند می‌تواند تا هفته دوم اردیبهشت آماده بازگشت به میادین شود. در این مدت پرسپولیس بازی با تیم‌های گل گهر، ملوان و صنعت نفت را در لیگ پیش‌رو دارد و در تاریخ هفتم اردیبهشت هم مقابل آلومینیوم در اراک در رقابت‌های جام حذفی به میدان خواهد رفت.

بیرو در صورت عمل جراحی این بازی‌ها را از دست خواهد داد و می‌تواند امیدوار باشد که در بازی پرسپولیس مقابل سپاهان که بعد از بازی این تیم با آلومینیوم اراک خواهد بود، به میدان برود.
ناگفته نماند که اوسمار اگر خواهان جذب گلر شود آن وقت پرونده جذب مهاجم در پرسپولیس تا پایان فصل نیز بسته خواهد شد، از این جهت که لیست سرخپوشان فقط یک جای خالی در رده بزرگسالان دارد؛ مگر اینکه این تیم گلر زیر ۲۳ سال بگیرد که اوسمار پیش از این با این مساله مخالفت کرده و تاکید داشت که اگر قرار به جذب دروازه‌بان باشد باید گلر باتجربه و میدان‌دیده به خدمت بگیرند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

نیم ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

نیم ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

نیم ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

1 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...