ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

شرط اعزام تیم ملی تکواندو به مسابقات گرنداسلم چین ورزش سه

کد خبر : 1872765 |08 اسفند 1401 ساعت 11:20 |960 بازدید |0دیدگاه

شرط اعزام تیم ملی تکواندو به مسابقات گرنداسلم چین

با تصمیم کمیته فنی فدراسیون تکواندو، در صورت تأمین منابع مالی اعزام تیم ملی به مسابقات گرنداسلم چین در روزهای ابتدایی سال جدید انجام خواهد شد.

شرط اعزام تیم ملی تکواندو به مسابقات گرنداسلم چین

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، با توجه به اهمیت بالای رقابت‌های گرند اسلم به عنوان یکی از مسیرهای کسب سهمیه المپیک، کمیته فنی تیم‌های ملی عصر یکشنبه نهم اسفند ماه به منظور بررسی شرایط حضور در این دوره از مسابقات به ریاست هادی ساعی و با حضور اصغر رحیمی، هادی افشار، یوسف کرمی، مجید افلاکی (مدعو)، لیلا سلیمی نایب رئیس فدراسیون به همراه بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی مردان، مینو مداح و مهروز ساعی سرمربی و مربی تیم ملی بانوان تشکیل جلسه داد.

در این جلسه رقابت‌های گرند اسلم چین به دقت مورد بررسی گرفت و شرایط تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم ملی در اوزان مختلف جهت اعزام به این مسابقات توسط مربیان تیم ملی تشریح و در نهایت حضور برخی تکواندوکاران در این مسابقات قطعی شد و در برخی اوزان نیز دیدارهای انتخابی تکواندوکار اعزامی به این مسابقات را مشخص خواهد کرد.

همچنین با توجه به شرایط مالی فدراسیون، مقرر شد در صورت تأمین منابع مالی اعزام به مسابقات که اهمیت بالایی در مسیر کسب سهمیه المپیک دارد، انجام شود.

تکواندوتکواندو
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...