میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر بازخبر

مقامات جام جهانی با تقاضای فروش ۱.۲ میلیون بلیت فینال جام جهانی قطر، انتظار تحرک جدی در اقتصاد گردشگری این کشور را می‌کشند.

بازخبر/سازمان‌دهنده اصلی جام جهانی قطر تقاضای رکوردشکنی را با فروش ۱.۲ میلیون بلیت اعلام کرده اما اذعان کرد که متوقف کردن سود کسب‌وکارها با افزایش قیمت‌ها دشوار است.

حسن الثوادی، رئیس کمیته سازماندهی مسابقات نوامبر تادسامبر گفت: او در تلاش است تا قیمت‌ها را محدود کند زیرا هزینه‌ها برای اقامت محدود پایتخت قطر افزایش می‌یابد.

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا گفت ۵ میلیون درخواست برای بلیت فینال در ورزشگاه ۸۰ هزار نفری لوسایل وجود دارد که نشان‌دهنده تقاضای شدید برای اولین جام جهانی در خاورمیانه است.

قطر اعلام کرده است که ۱۳۰ هزار اتاق در هتل‌ها، آپارتمان‌ها، کشتی‌های تفریحی و کمپ‌های صحرایی وجود خواهد داشت که در آنها ۱۰۰۰ چادر وجود خواهد داشت و اتاق‌هایی را برای شبی ۸۵ دلار وعده داده است.

بر اساس خبرگزاری فرانسه، الثوادی اعلام کرد که مهار قیمت مسکن که مطابق با تقاضا در حال افزایش است، مشکل است. او گفت: ما می خواهیم از افزایش قیمت‌ها جلوگیری کنیم. بدیهی است تا زمانی که تقاضا زیاد باشد، قیمت‌ها سر به فلک می‌کشند. ما در تلاش هستیم تا محیطی را ایجاد کنیم که در آن جامعه تجاری از مزایای آن بهره مند شوداما در عین حال، برای طرفداران نیز مقرون به صرفه و در دسترس باشد.#‌اخبار منبع: پايگاه خبری بازخبر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استاندار همدان با بیان اینکه افزایشی در قیمت نان در استان اعمال نمی شود، گفت:با هرگونه تخلف در چرخه توزیع آرد برخورد می شود.

4 ساعت پیش

اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه ۵ماهه، از اوایل اسفند سال ۱۴۰۰ تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.

2 ساعت پیش

بسته خبری فرهنگ و هنر امروز را در ادامه می توانید ببینید.

2 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایرنا گفت: بسته اینترنت خبرنگاری بر اساس اطلاعاتی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داده است، برای خبرنگاران فعال می‌شود.

2 ساعت پیش

سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی سردیس استاد فقید، هوشنگ ابتهاج که ساخت آن از دو ماه پیش آغاز شده تا قبل از مراسم چهلمین روز درگذشت ایشان خبر داد.

4 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی درگذشت شاعر پرآوازه ایران مرحوم امیر هوشنگ ابتهاج را به خانواده، جامعه فرهنگی و هنری و مردم ادب‌پرور ایران تسلیت گفت.

1 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

3 ساعت پیش

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

3 ساعت پیش

بیشتر...