فوتبالی |
۲ هفته پیش

صحبت های جالب سیمئونه پیش از دربی مادرید فوتبالی

صحبت‌های جالب سیمئونه پیش از دربی مادرید

صحبت‌های جالب سیمئونه پیش از دربی مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - دیگو سیمئونه معتقد است فردا در دربی مادرید اگر بازی در 90 دقیقه مساوی شد، باید مستقیما به ضربات پنالتی بروند.

به گزارش فوتبالی،اتلتیکو مادریدفردا شب در برنابئو برابر رئال قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی راهی نیمه نهایی کوپا دل ری خواهد شد. پس از پیروزی پرگل برابروایادولید، اتلتیکو حالا روحیه‌ای مضاعف دارد.

دیگو سیمئونه، مربی اتلتیکو، در نشست خبری این بازی گفت: "بازی مهم و بزرگی است. قبل از هر دربی همیشه نظرات متفاوتی وجود دارد ولی مهم‌تر از هر چیزی خود مسابقه است و اینکه چگونه وارد بازی شویم. تیم پس از جام جهانی روند بهتری پیدا کرده و شانس‌های گلزنی بیشتری خلق می‌کنیم. تیم را مطمئن و قابل اعتماد می‌بینم. برابر حریفی قدرتمند بازی داریم که مقابل هوادارانش بازی می‌کند. حریفی که مربی قابل احترامی مثل کارلو آنچلوتی دارد و من همیشه او را تحسین کرده ام."

سیمئونه ادامه داد: "هر دو تیم در یک شرایط قرار داریم و تیمی که ببازد، وضعیت خوبی پیدا نخواهد کرد. امیدوارم تیم برنده ما باشیم و یک قدم دیگر در کوپا دل ری پیشروی کنیم."

"مهار وینیسیوس؟ ما تنها روی وینیسیوس تمرکز نکرده‌ایم. رئال تیمی قدرتمند با بازیکنان تاثیرگذار زیاد است و تنها تمرکز کردن روی یکی دو بازیکن درست نیست. باید بازی را به سمتی ببریم که دوست داریم تا بتوانیم به رئال ضربه بزنیم. برای پیروزی باید با شور و انگیزه بالا بازی کنیم چون رئال بازیکنان ارزشمند زیادی دارد و در خانه نیز بازی می کند."

"احتمال کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی ؟ پاسخ به این سوال ساده نیست. معتقدم در چنین مقطعی از فصل که بازی‌ها زیاد است، باید دو وقت اضافه حذف شوند و اگر بازی مساوی شد، مستقیما به ضربات پنالتی برویم. در ضربات پنالتی، شرایط همان لحظه بازیکنان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.»

4416#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...