خبرگزاری تسنیم |
3 ماه پیش

رینات: آزمون زمان مناسبی را برای تغییر لیگ انتخاب کرد اخبار فوتبال ایران اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


رینات: آزمون زمان مناسبی را برای تغییر لیگ انتخاب کرد

سرمربی پیشین سردار آزمون درباره انتقال او به بایرلورکوزن صحبت کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، رینات بیلیالتدینوف به خبرگزاری تاس روسیه گفت: به نظر می‌رسد که سردار آزمون از سطح فنی لیگ برتر روسیه پیشی گرفته اما من فکر می‌کنم همبازیانش در بایرلورکوزن قدرتمندتر از بازیکنان زنیت نیستند. البته بایرلورکوزن تیمی قدرتمند است و بازیکنان خوبی در آن حضور دارند.

سرمربی پیشین روبین‌کازان افزود: سردار آزمون به تیمی می‌رود که سطح فنی‌اش با او مطابقت دارد. اگر به تیم قدرتمندتری می‌رفت دچار مشکل می‌شد. آزمون ارتباط خوبی با بازیکنان دارد و زبان مربی را درک می‌کند. زمانی که 19 ساله بود او را در اختیار داشتم. در نخستین تمرین دیدم که چگونه با هم‌پستی‌اش در تعامل است. در همان تمرین به خودم گفتم ساختار خط حمله تیمم با آزمون ادامه پیدا می‌کند. او سرعت لازم را داشت و باید روی قدرت فیزیکی و انفجاری‌اش کار می‌کردیم.

رینات بیلیالتدینوف در ادامه اظهار داشت: آزمون زمان مناسبی را برای تغییر لیگ انتخاب کرد. در لیگ آلمان نیاز به تطبیق دارد اما آزمون دیگر آن پسر جوان نیست. آزمون را از دوران همکاری‌مان به خاطر دارم. بازیکنی است که درک زیادی از فوتبال دارد. در آلمان سبک آماده‌سازی تیمی متفاوت است و آزمون می‌تواند تطبیق لازم را پیدا و به جلو حرکت کند.

سردار آزمون روز گذشته با امضای قرارداد 5 ساله‌ای به بایرلورکوزن پیوست. آزمون تا پایان فصل جاری برای زنیت بازی می‌کند و سپس راهی بوندس‌لیگای آلمان خواهد شد.

رودی فولر: سردار آزمون برای بایر لورکوزن یک خرید فوق‌العاده است

 

انتهای پیام/

 


#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

2 ساعت پیش

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

2 ساعت پیش

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

مشهد-مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام از تدارک ویژه برنامه های ملی توسط این بنیاد در ایام دهه کرامت خبر داد.

2 ساعت پیش

تهران_ روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان و تلفیقی از دانش و مهارت بوده که پل ارتباطی بین داخل و خارج از هر مجموعه محسوب می شود.

2 ساعت پیش

بندرعباس-عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: برخی مدیران شهرداری هنوز جایگاه شورا را درک نکرده یا به دنبال دهن‌کجی به نمایندگان مردم هستند.

2 ساعت پیش

یکی از ابعاد پرورش فرزند بالنده و متعادل، پرورش فردی است که به والد بودن تمایل دارد و مهارتهای کافی برای انجام این کار را هم آموخته است. این ویژگی، علاوه بر اهمیت داشتن از منظر فردی، نقش بسزایی در تعادل، ثبات و رشدیافتگی اجتماع دارد. حال سوال اینجاست که برای ایجاد و تثبیت هویت پدری و هویت مادری در فرزندانمان، به چه لوازمی نیازمندیم؟ با آغاز اجرایی شدن سیاست اصلاح ارز ترجیحی طی روزهای اخیر، این موضوع به اصلی‌ترین بحث درمحافل علمی تبدیل شده است. از ماه‌های قبل گزارش‌ها و تحلیل‌های متعددی درباره انحراف شدید اختصاص ارز ترجیحی و تأثیر بسیار اندک آن منتشر شده است.

2 ساعت پیش

پژوهشگران اسپانیایی در بررسی جدیدی، دلیل مرگ نورون‌ها در بیماری پارکینسون را ارزیابی کرده‌اند.

2 ساعت پیش

بیشتر...