راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

کامبک پرسپولیس برابر تیم محمود فکری راهبرد معاصر

پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر سایپا به پیروزی دست پیدا کرد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ پرسپولیس با برتری دو بریک برابر سایپا به پیروزی رسید. در این دیدار مهدی ترابی ۶۰ و مهدی عبد

ی ۷۵ برای پرسپولیس و مجتبی ممشلی ۳۰ برای سایپا موفق به گلزنی شدند. 

پرسپولیس نیمه اول سه فرصت را هدر داد و از روی کرنر گل خورد.در نیمه دوم پرسپولیس سراپا حمله بود. در دقیقه ۵۲ ضربه سر کامیابی‌نیا با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت

در دقیقه ۵۵، بازیکن سایپا به دلیل تکل خشن  کارت قرمز مستقیم دریافت کرد اما با توافق تیم‌ها، سایپا مجددا با ۱۱ نفر به بازی ادامه داد.

در دقیقه ۵۷، همکاری خوب مثلث عبدی، ترابی و رفیعی باعث شد توپ مقابل دروازه به رفیعی برسد که ضربه او را دروازه‌بان سایپا به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۰ پاس در عمق رفیعی به ترابی رسید و او با یک بغل پا گل مساوی را زد

در دقیقه ۷۵، روی ضدحمله سریع ترابی توانست عبدی را با یک پاس خوب در موقعیت تک‌به‌تک قرار دهد و عبدی هم توپ را از بالای سر گلر به گل دوم  تبدیل کرد.

در دقیقه ۸۰ و ۸۵ هم سرخ ها خطرساز ظاهر شدند اما به گل نرسیدند تا در نهایت با کامبکی تماشایی این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند./ برنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر هیچ کس پوشیده نیست که ما بدون استفاده از توان مردمی و ظرفیت تشکل های مردم نهاد توان رویارویی با بحران ها را نداریم لذا باید هر چه بیشتر جایگاه این تشکل ها را در اسناد با لادستی تبیین کنیم و مشکلات و موانع را از سر راه آنان برداریم‌‌.

5 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

6 ساعت پیش

نور نیوز نوشت: در جلسه فوق‌العاده بعد از ظهر امروز دوشنبه‌ شورای عالی امنیت ملی که به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شد، گزارش مبسوطی از سوی علی باقری مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در خصوص گفتگوهای مرتبط با رفع تحریم‌ها به اعضاء شورا ارائه شد.

6 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

7 ساعت پیش

 التهاب بخش مهمی از روند بهبودی بدن است. اما هنگامی که ادامه یابد، می‌تواند به طیف گسترده‌ای از بیماری‌های پیچیده از جمله دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و بیماری‌های خودایمنی منجر شود.

6 ساعت پیش

معاون گمرک از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شیشه که به صورت ماهرانه‌ای در سقف کابین راننده کامیون جاساز شده بود خبر داد.

6 ساعت پیش

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراسم خاکسپاری استاد هوشنگ ابتهاج روز جمعه ساعت ۹ صبح در رشت برگزار می شود.

6 ساعت پیش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

6 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳-۱ کامرون برای چهارمین‌بار قهرمان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شد. این نخستین طلای تیمی ایران در قونیه است.

6 ساعت پیش

بیشتر...