راهبرد معاصر |
12 ماه پیش

تاکید ترکیه بر ادامه حملات به شمال سوریه راهبرد معاصر

وزیر دفاع ترکیه گفت اولویت ما، دفع دائمی تهدیدات تروریستی و ضرورت پایبندی به توافقات سابق در این باره است.

به گزارش راهبرد معاصر،"خلوصی آکار" وزیر دفاع ترکیه به "سرگئی شویگو" وزیر دفاع روسیه اطلاع داد، آنکارا به پاسخ به حملات علیه خود از مناطق شمالی سوریه ادامه خواهد داد.

به نقل از المیادین، وزارت دفاع روسیه ضمن اعلام خبر گفتگوی تلفنی شویگو و همتای ترکیه‌ای افزود، آکار در پاسخ به درخواست مسکو برای خودداری از عملیات گسترده زمینی در شمال سوریه تأکید کرد، اولویت ترکیه دفع دائمی تهدیدات تروریستی و ضرورت پایبندی به توافقات سابق در این خصوص است.

پیشتر؛ رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از عملیات قریب الوقوع نیرو‌های زمینی این کشور در سوریه خبر داد. اردوغان روز چهارشنبه (دوم آذر) در نشست پارلمانی حزب عدالت و توسعه گفت: سرکوب گروه‌های تروریستی تجزیه طلب در خاک سوریه محدود به عملیات هوائی نبوده و این عملیات با عملیات زمینی تکمیل خواهد شد.

وی افزود: همزمان با عملیات هوایی، با تانک‌ها و نیروی زمینی مان، ریشه گروه‌های ترویستی را از جا خواهیم کند./ باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهردار شهرکرد گفت: اعتبارات بحران برای جلوگیری از ریزش کوه، مسیل‌ها، هدایت آب‌های سطحی و ... در مناطق میرآباد و منظریه شهرکرد ضروری است که اختصاص یابد.

یک ربع پیش

بیش از شصت روز از جنگ اخیر غزه می‌گذرد و رژیم صهیونیستی ناتوان از نبرد مستقیم نظامی با گروه‌های مقاومت، همچنان بدون هیچ‌گونه راهبرد مشخصی مشغول بمباران‌های کور و کشتار مردم غزه به‌ویژه زنان و کودکان است.

یک ربع پیش

رئیس دستگاه قضا در بیست و هشتمین سفر استانی خود روز پنجشنبه (16 آذر) به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

یک ربع پیش

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح الگوی کشت سال گذشته برای محصولات زراعی و امسال برای محصولات زراعی و باغی اجرا خواهد شد و این طرح در سال آینده برای شیلات و سایر طرح‌ها اجرا خواهد شد.

یک ربع پیش

با اشراف و رصد اطلاعاتی دریادلان منطقه سپاه پاسداران، 2 فروند کشتی خارجی حامل میلیون‌ها لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره ابوموسی توقیف شد.

یک ربع پیش

رئیس دادگاه بخش خاوران از غیبت مدیرعامل آب منطقه‌ای تهران در جلسه بحران فوت کودک در کانال آب خبر داد و گفت: در این حادثه با مجموعه تقصیرها و ترک فعل‌ها مواجه هستیم و آب منطقه‌ای ذره‌ای دغدغه این حادثه ناگوار را ندارد.

یک ربع پیش

شاگردان بهروز عطایی در هفته دهم لیگ برتر والیبال با کامبک و تحمیل شکست به پیکان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر باقی ماندند.

یک ربع پیش

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو برگزار شد.

یک ربع پیش

وزیر اقتصاد و دارایی گفت:پرونده فساد چای حدود 9 ماه قبل از طریق رسانه ملی اطلاع‌ رسانی شده بود و موضوع جدیدی به شمار نمی‌رفت که پیش چشم مردم به رخ کشیده شود و موضوع حاضر فقط یک کمپین رسانه‌ای وسیع است.

یک ربع پیش

بیشتر...