خودروتک |
1 ماه پیش

خبر خوب برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

خبر خوب برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش 80 درصدی تعهدات در بیمه تکمیلی خبر داد.

مدیر عاملسازمان تامین اجتماعیاز افزایش 80 درصدی تعهدات در بیمه تکمیلی خبر داد.

میرهاشم موسوی درمصاحبهبا واحد مرکزی خبر با اشاره به تاکیددولتدر توسعه خدمات بیمه‌ای بازنشستگان گفت: امسال با تلاشی که درکانون عالی بازنشستگان صورت گرفت قرارداد بیمه تکمیلی افزایش تعهد داشته است.

او با اشاره به اینکه برای توسعه خدماتی مراکز بهره‌مندی از مراکز خدمات درمانی افزایش یافته است گفت: این تعهدات در بیمه تکمیلی ۸۰ درصد افزایش یافته است و افزایش قیمتی که در خدمات درمانی نیز اتفاق افتاد، باعث شد این قرارداد حدود ۱۲۰ درصدرشدیابد.

موسوی با اشاره به نیاز‌های درمانی به عنوان اولویت اصلی بازنشستگان افزود: باوجود اینکه مشکلاتی در تامین منابع داشته‌ایم، ولی چون این اولویت اصلی ماست به آن پرداختیم.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به کمبود منابع تلاش کردیم همچنان مثل سال گذشته ۵۰ درصد سهم بیمه تکمیلی را سازمانتامین اجتماعیتقبل کند.

او افزود: سهم بیمه تکمیلی سال گذشته ۹۱ هزار تومان بود که ۴۵ هزار و پانصد تومان، سازمان تقبل کرد و امسال رقم قرارداد باتوجه به افزایش تعهدات به ۲۰۵ هزار تومان، ۱۰۲ هزار و پانصد تومان را سازمان تقبل کرده است و درتلاشیم با این قرارداد بیمه تکمیلی، بازنشستگان دغدغه‌ای برای تامین منابع خدمات درمانی نداشته باشند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...