شهرآرانیوز |
2 ماه پیش

دلخوری کی روش از رفتار طارمی با آزمون تذکر نرم به مهاجم سرشناس تیم ملی شهرآرانیوز

دلخوری کی‌روش از رفتار طارمی با آزمون| تذکر نرم به مهاجم سرشناس تیم ملی
کارلوس کی‌روش از مهدی طارمی خواسته تحت هرشرایطی به نظم درون اردویی تیم ملی پایبند باشد و رفتاری انجام ندهد که موجب افزایش حاشیه در تیم ملی گردد.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد مقابل سنگال نیز یک نتیجه آبرومندانه به دست آورد و درحالی که روی گل به خودی پورعلی گنجی تا آستانه شکست پیش رفته بود با ضربه سر سردار آزمون از باخت رها شود و با تساوی میدان بازی با سنگال را ترک کند. در جریان این بازی، اما اتفاقاتی رخ داد که باب میل سرمربی تیم ملی نبود. به خصوص زمانی که مهدی طارمی از زمین بازی بیرون آورده شد تا سردار آزمون به جای او در ترکیب بازی کند. در این لحظه طارمی به هر دلیل از دست دادن با آزمون خودداری کرد که عمدا یا سهوا این رفتار باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی برای تیم ملی شد. بعد از بازی، اما کی‌روش نسبت به این رفتار غیرحرفه‌ای اعتراض کرد و به طارمی یادآور شد که تحت هرشرایطی باید نظم و انضباط درون تیمی حفظ شود. کی‌روش قصد دارد با به کارگیری یک نظم فرا گیر آرامش را در تیم ملی حفظ کند تا خللی در اهداف بزرگ تیم ملی درجام جهانی فوتبال ایجاد نشود.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد مقابل سنگال نیز یک نتیجه آبرومندانه به دست آورد و درحالی که روی گل به خودی پورعلی گنجی تا آستانه شکست پیش رفته بود با ضربه سر سردار آزمون از باخت رها شود و با تساوی میدان بازی با سنگال را ترک کند. در جریان این بازی، اما اتفاقاتی رخ داد که باب میل سرمربی تیم ملی نبود. به خصوص زمانی که مهدی طارمی از زمین بازی بیرون آورده شد تا سردار آزمون به جای او در ترکیب بازی کند. در این لحظه طارمی به هر دلیل از دست دادن با آزمون خودداری کرد که عمدا یا سهوا این رفتار باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی برای تیم ملی شد. بعد از بازی، اما کی‌روش نسبت به این رفتار غیرحرفه‌ای اعتراض کرد و به طارمی یادآور شد که تحت هرشرایطی باید نظم و انضباط درون تیمی حفظ شود. کی‌روش قصد دارد با به کارگیری یک نظم فرا گیر آرامش را در تیم ملی حفظ کند تا خللی در اهداف بزرگ تیم ملی درجام جهانی فوتبال ایجاد نشود.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عکسی از جشن سالگرد ازدواج مهدی پاکدل و همسر سابقش، بهنوش طباطبایی را می بینید.

3 ساعت پیش

وزیر اقتصاد گفت: سهم بانک‌ها در تامین مالی بالا است که در این بین استفاده از تسهیلات قرض الحسنه یک ویژگی ممتاز است.

3 ساعت پیش

۳ ماه بعد از ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو از سوی دولت و یک ماه پس از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو از سوی شرکت‌های واردکننده، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی یک خودروی کره‌ای در سطح شهر و جاده‌ها نخستین اقدامی بود که از نزدیک شدن خودروهای خارجی به بازار کشور حکایت داشت.

6 ساعت پیش

گروهی از شهروندان تهرانی آلارمی بر روی گوشی موبایل سامسونگ خود مبتنی بر رفتن به نزدیک‌ترین پناهگاه و هشدار زلزله دریافت کرده‌اند.

6 ساعت پیش

مدیر مرکز سامانه اورژانس اجتماعی استان تهران اعلام کرد که بیشترین تماس با اورژانس اجتماعی به خاطر کودک آزاری، دختران فرار و دختران آسیب‌دیده است که از میان آن‌ها بیشترین تماس‌ها مربوط به گزارش موضوع کودک آزاری است.

5 ساعت پیش

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از پیگیری برای اجاره واگن به منظور حل مشکل کمبود قطارهای خطوط مترو شهر تهران خبر داد.

3 ساعت پیش

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن پاسخ به انتقادات وارد شده به سازمان در پی کشف دو توله یوز در توران گفت: ادعای زادآوری حیات وحش در تمامی فصول مردود است اما خارج کردن دام با حساسیت بالا نیازمند اعتبار بسیاری است که تاکنون تامین نشده است.

6 ساعت پیش

گزارش‌ میدانی از بازار لوازم خانگی حاکی از رکود در بازار و افزایش تقاضا برای تعمیرات است و حداقل قیمت یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به ترتیب ۱۷، شش و ۱۲ میلیون تومان است.

5 ساعت پیش

معاون انتظامی و امنیتی وزارت کشور در مورد ارسال پیامک هشدار زلزله گفت:‌ این موضوع نه هک بوده و نه مسأله خاص امنیتی، بلکه اشتباه فنی بوده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...