خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

حضور 10 گروه نمایشی در جشنواره تئاتر کودک نوجوان رضوی رضوی

معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خبرداد؛
حضور 10 گروه نمایشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی
به گزارشخبرگزاری رضوی، انوشیروان پیشدار اظهار داشت:امسال 10 گروه نمایشی راه یافته به جشنواره سیزدهم روز شنبه ششم اسفندماه وارد استان هرمزگان شده و از امروز هفتم اسفند ماه آثار خود را به اجرا می گذارند.
وی با اشاره به محل های اجرای نمایش، گفت:گروه های حاضر در جشنواره، اجراهای خود را در سه سالن تماشاخانه آفتاب، تالار شهید آوینی و فرهنگسرای طوبی در حال برگزاری می کنند.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود:نمایش های «سینا و پرنده خوش شانس»، «از اسب تا سیب»، «جزیره شباش ها»، «پروانه باش»، «عقاب»، «جایزه»، «سومین روز تابستان»، «دیهوک»، «دیواکولا»، «کلوچه های خدا» از نمایش های این دوره از جشنواره در بندرعباس هستند.
گفتنی است سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی پس از پنج سال وقفهف به میزبانی شهر بندرعباس در هرمزگان در حال برگزاری برگزاری است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

2 روز پیش

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخت تا آنجا که واکنش این هنرمند معروف را به دنبال داشت.

2 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

2 روز پیش

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

2 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

2 روز پیش

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

2 روز پیش

بسیاری از ستاره های هالیوود برای دستیابی به شهرت و موفقیت از لذت های زندگی خانوادگی دست می‌کشند.

2 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

بیشتر...