۱۲۰ هزار کلاس در کشور به کتابخانه کلاسی مجهز می شوند

۱۲۰ هزار کلاس در کشور به کتابخانه کلاسی مجهز می‌شوند
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۲۰ هزار کلاس ابتدایی در مناطق روستایی و عشایری کشور به کتابخانه کلاسی مجهز می‌شوند.

به گزارشسراج24؛معصومه نجفیمعاون وزیر آموزش و پرورشدر بیست و چهارمینجشنوارهخیرین مدرسه ساز استان خراسان رضوی، اظهار کرد: درهفته کتاببه صورتنمادین ۳۲ کتابخانه کلاسی در مناطق روستایی و عشایری کشور رونمایی شده است.

وی با اشاره به نبود کتابخانه در مدارس ابتدایی، تصریح کرد: تأسیس کتابخانه کلاسی در مدارس مد نظر است، طبق برآورد انجام شده برای تاسیس در هر کلاس ۴ میلیون تومان هزینه لازم است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ۳۶۰ هزارکلاس درس ابتداییدر کشور داریم، اظهار کرد: ۱۲۰ هزار کلاس روستایی و عشایر هدف امسال برای تاسیس کتابخانه کلاسی است که امید داریم خیرین در این زمینه همکاری کنند.

نجفی با بیان اینکه آثار عمل خیرین مدرسه‌ساز عظیم و وصف ناپذیر است، افزود: توجه به مدرسه‌سازی خوب است اما کیفیت آموزشی هم از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی گفت: اکنون تعداد هشت هزار و ۳۰۰ کلاس روستایی را به روزترین بسته های زبان آموزی به صورت رایگان مجهز کرده ایم اما برای اجرای آن توسط معلم نیاز به ویدیو پروژکتور است.

معاون وزیر آموزش و پرورشافزود: در کنار امر خیر مدرسه سازی، تجهیز و امکانات متعددی را هم در مدرسه نیاز داریم که چشم امیدمان به خیرین و نیکوکاران است.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تقریبا یک سالی می‌شود که خبر واگذاری سهام دولتی خودروسازان منتشر شده اما هنوز این واگذاری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این عرضه امسال انجام می‌شود؟

7 ساعت پیش

مدیر مرکز سامانه اورژانس اجتماعی استان تهران اعلام کرد که بیشترین تماس با اورژانس اجتماعی به خاطر کودک آزاری، دختران فرار و دختران آسیب‌دیده است که از میان آن‌ها بیشترین تماس‌ها مربوط به گزارش موضوع کودک آزاری است.

6 ساعت پیش

گزارش‌ میدانی از بازار لوازم خانگی حاکی از رکود در بازار و افزایش تقاضا برای تعمیرات است و حداقل قیمت یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به ترتیب ۱۷، شش و ۱۲ میلیون تومان است.

6 ساعت پیش

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از پیگیری برای اجاره واگن به منظور حل مشکل کمبود قطارهای خطوط مترو شهر تهران خبر داد.

4 ساعت پیش

۳ ماه بعد از ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو از سوی دولت و یک ماه پس از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو از سوی شرکت‌های واردکننده، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی یک خودروی کره‌ای در سطح شهر و جاده‌ها نخستین اقدامی بود که از نزدیک شدن خودروهای خارجی به بازار کشور حکایت داشت.

7 ساعت پیش

روزنامه آبولا مدعی شد که ریو فردیناند در تلاش است تا مهدی طارمی را به یکی از تیم های لیگ جزیره ببرد.

6 ساعت پیش

عکسی از جشن سالگرد ازدواج مهدی پاکدل و همسر سابقش، بهنوش طباطبایی را می بینید.

4 ساعت پیش

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن پاسخ به انتقادات وارد شده به سازمان در پی کشف دو توله یوز در توران گفت: ادعای زادآوری حیات وحش در تمامی فصول مردود است اما خارج کردن دام با حساسیت بالا نیازمند اعتبار بسیاری است که تاکنون تامین نشده است.

7 ساعت پیش

ویزای تمامی کشتی گیران ایران برای حضور در جام جهانی آمریکا صادر شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...