راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

رونمایی از ستاره ازبکستانی در تمرینات پرسپولیس راهبرد معاصر

ستاره جدید سرخ‌پوشان در تمرینات این تیم حاضر شد و آمادگی خود را به رخ کشید.

به گزارش راهبرد معاصر؛ اوستون اورنوف هافبک ٢٣ تیم ملی ازبکستان که در آستانه پیوستن به استقلال تهران قرار داشت، با قراردادی یک و نیم ساله راهی تیم فوتبال پرسپولیس تهران شد.

این هافبک ازبکستانی طی روزهای گذشته وارد ایران شد و با پشت سرگذاشتن تست‌های پزشکی به صورت رسمی قرارداد خود با پرسپولیس را به امضا رساند.

حالا اورنوف بعد از ثبت قرارداد خود با سرخ‌پوشان از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد تا خود را برای ادامه رقابت‌های این فصل آماده کند.

این هافبک ازبکستانی که چهره ویژه تمرینات امروز پرسپولیس بود، حضور فعالی در تمرینات داشت و آمادگی خود را به رخ کشید./ایرنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون حضور مردم پای صندوق‌های رای استان بی‌نظیر بوده است، قطعا استقبال پرشور مردم در سراسر استان منجر به افزایش اقتدار و عزت کشور خواهد شد.

یک ربع پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات با صحت، سلامت و در امنیت کامل در استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

یک ربع پیش

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

یک ربع پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

یک ربع پیش

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

یک ربع پیش

رای گیری در شعب سراسر کشور تا ساعت ۲۰ تمدید شد.

8 دقیقه پیش

بیشتر...