انتخابات رزمایش سیاسی ملی است

انتخابات رزمایش سیاسی ملی است
امام جمعه آبدان گفت: هر چه به انتخابات نزدیک تر می شویم بحث های سیاسی و موضوعات شرکت کردن و شرکت نکردن در انتخابات که رزمایش سیاسی ملی است و موضوعات سوابق کاندیدا، مساله انتخاب اصلح در بین اقشار مختلف مردم بیشتر مطرح می شود.

به گزارشسراج24، حجت الاسلام محمود کارگر، امام جمعه آبدان در بوشهر به مسئله مهم انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات در ایران اسلامی مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی بوده است و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

وی ادامه داد: هر چه به انتخابات نزدیک تر می شویم بحث های سیاسی و موضوعات شرکت کردن و شرکت نکردن در انتخابات که رزمایش سیاسی ملی است و موضوعات سوابق کاندیدا، مسئله انتخاب اصلح در بین اقشار مختلف مردم بیشتر مطرح می شود.

امام جمعه آبدان با اشاره به موضوع حضور در انتخابات، خاطرنشان کرد: هیچ کسی در هیچ جای دنیا دلش برای ملت ایران نمی سوزد و اگر در بحث شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در جهت پیشبرد اهداف شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی و تدینی که داریم انتخاب آگاهانه داشته باشیم می توانیم قدمی برای پیشرفت کشور برداشته باشیم.

حجت الاسلام کارگر با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایام انتخابات گفت: دشمنان قسم خورده برای اینکه ما دست از انقلاب برداریم در این روزها تخریب می کنند و هرچه به انتخابات نزدیک شویم این تخریب ها شدت بیشتری به خود می گیرد.

امام جمعه آبدان ادامه داد: ما باید دنبال تشکیل دولتی جوان، حزب اللهی و انقلابی باشیم، دولتی که امید مستضعفان و خار چشم دشمنان باشد.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...