ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

نگرانی بایرن: لروی سانه شاید به پی اس جی نرسد ورزش سه

کد خبر : 1873311 |10 اسفند 1401 ساعت 20:29 |6.2K بازدید |3دیدگاه

نگرانی بایرن: لروی سانه شاید به پی‌اس‌جی نرسد

در فاصله یک هفته به دیدار بزرگ بایرن مونیخ مقابل پی‌اس‌جی از آلمان خبر رسید لروی سانه، ستاره بایرن، در تمرینات این تیم آسیب دیده و ممکن است به این بازی نرسد.

نگرانی بایرن: لروی سانه شاید به پی‌اس‌جی نرسد

به گزارش "ورزش سه"،بایرن مونیخکه در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان موفق شدپاری سن ژرمنرا شکست دهد در آستانه بازی برگشت با این تیم با خبری نگران‌کننده مواجه است.

رسانه‌های آلمانی امروز اعلام کردند روز دوشنبه در جریان تمرین بایرن مونیخلروی سانهاز ناحیه ساق پا مصدوم شده و ممکن است دیدار بزرگ هفته آینده را از دست بدهد.

1807328

روزنامه آلمانی بیلد با انتشار این خبر اعلام کرد به نظر می‌رسد مصدومیت سانه جدی است چرا که او امروز چهارشنبه در جلسه تمرینی تیمش شرکت نداشت. بایرن روز شنبه به مصاف اشتوتگارت می‌رود و تمرین امروز زیر نظر یولیان ناگلزمان برای آماده‌سازی تیم جهت حضور در این دیدار بود.

بر اساس گزارش منتشر شده در این روزنامه آلمانی منابع نزدیک به بایرن گفته‌اند اطلاعات از وضعیت سانه فعلا تا این حد در دسترس است که او چند روز قادر به فوتبال بازی کردن یا شرکت در تمرینات نیست. بایرن مونیخ تا این لحظه واکنشی رسمی به این موضوع نداشته و درباره حضور سانه در بازی مقابل اشتوتگارت یا در مقابل پاری سن ژرمن صحبت نکرده است.

بایرن مونیخبایرن مونیخ
پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن
لروی سانهلروی سانه
بوندسلیگا آلمانبوندسلیگا آلمان
لیگ قهرمانان اروپالیگ قهرمانان اروپا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بایرن مونیخبایرن مونیخ

مشاهده برنامه و نتایج بایرن مونیخ، بازی بعدی بایرن مونیخ و ویدئو خلاصه بازی های بایرن مونیخ#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...