ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

علت غیبت رحیم: حمله مسلحانه به خانه استرلینگ ورزش سه

کد خبر : 1857400 |13 آذر 1401 ساعت 23:54 |24.7K بازدید |7دیدگاه

علت غیبت رحیم: حمله مسلحانه به خانه استرلینگ

بر اساس برخی گزارش‌ها سارقان مسلح به منزل رحیم استرلینگ حمله کرده‌اند و علت غیبت او در دیدار امشب انگلیس مقابل سنگال همین بوده است.

علت غیبت رحیم: حمله مسلحانه به خانه استرلینگ

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه امروز تیم ملی فوتبال انگلیس رسما اعلام کردرحیم استرلینگدر فهرست گرت ساوت‌گیت برای دیدار مقابل سنگال حضور نخواهد داشت، علت غیبت این ستارهچلسیمسائل شخصی اعلام شده بود.

اما دقایقی پیش برخی رسانه‌ها مدعی شدند گروهی سارق مسلح در لندن به خانه رحیم استرلینگ یورش برده‌اند و این در حالی بوده که خانواده ستاره انگلیسی در همان زمان در خانه حضور داشته‌اند. با انتقال این خبر به اردوی سه‌شیرها، رحیم استرلینگ با کسب اجازه از گرت ساوت‌گیت و مسئولان تیم ملی این کشور، اردو را ترک کرده تا به لندن برگردد و در کنار خانواده‌اش باشد.

بر اساس گزارش‌ها، سارقان مسلح با ورود به خانه استرلینگ اشیای گران‌بهای متعددی از جمله جواهرات به سرقت برده‌اند.

گرت ساوت‌گیت در آستانه بازی امشب مقابل سنگال در پاسخ به خبرنگاران ضمن تایید عدم حضور استرلینگ در این بازی، به علت آن اشاره نکرد. ساوت‌گیت گفت:" او مشکلی شخصی دارد و باید تیم را ترک کند تا به آن رسیدگی کند".

استرلینگ از سه بازی انگلیس در مرحله گروهی در دو مسابقه به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته بود. او در دیدار مقابل ایران هم به عنوان یار ذخیره وارد میدان شد و بلافاصله بعد از ورودش به زمین یک گل به ثمر رساند.

تیم ملی انگلیس
چلسی
رحیم استرلینگ
جام جهانی 2022 قطر
گراهام پاتر
لیگ برتر انگلیس
جام جهانی
گرت ساوتگیت
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی انگلیستیم ملی انگلیس

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی انگلیس، بازی بعدی تیم ملی انگلیس و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی انگلیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...