طارمی در بین مهاجمان ضعیف اروپایی خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر،مهدی طارمی لژیونر ایرانی تیم «پورتو» در فصل جاری لیگ برتر فوتبال این کشور نتوانسته است عملکرد موفقی داشته باشد و نسبت به فصول گذشته افت قابل توجهی داشته است و در این فصل لیگ پرتغال فقط ۳ گل و یک پاس گل به ثبت رسانده است.

پایگاه «GoalPoint» که در زمینه آمارهای بازیکنان فوتبال فعالیت دارد در خبری به عملکرد مهدی طارمی پرداخته است. طبق اطلاعات «GoalPoint» این بازیکن در فصل جاری لیگ برتر پرتغال فقط در ۱۰ درصد شوت‌های تیمش نقش داشته است که عملکرد ضعیفی به حساب می‌آید.

«GoalPoint» اعلام کرده است که در بین ۱۶۳ مهاجمی که در ۶ لیگ پرتغال، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، انگلیس و آلمان حضور دارند و حداقل ۹۰۰ دقیقه در این فصل به میدان رفته اند هیچ بازیکنی آماری ضعیف‌تر از این ثبت نکرده است. این در حالی است که در فصل گذشته این آمار برای طارمی ۲۲ درصد بود.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از کاشت هزار اصله نهال امروز به مناسبت روز درختکاری خبر داد و گفت: آمار نهال‌های سازمان به 5 هزار اصله نهال رسیده و آبیاری فضای سبز سایت مرکزی به وسیله روش‌های نوین انجام می‌شود.

2 دقیقه پیش

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه بیشترین اشتغال استان با 39.3 درصد در بخش کشاورزی است، گفت: ارزش افزوده بخش کشاورزی در کرمان پایین است.

3 دقیقه پیش

انتخابات 11 اسفند مجلس دوازدهم و مجلس خبرگان با مشارکت بیش از 25 میلیون نفر از مردم ایران برگزار شد. چه برداشت‌هایی می‌توان از مشارکت، سازوکار انتخابات و نتیجه آن داشت؟

3 دقیقه پیش

فرمانده سپاه استان خوزستان با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه 24 هزار شهید خوزستان در17 اسفند گفت: از 24 هزار شهید خوزستان، یک هزار و 654 شهید، زن هستند که 35 نفر از آنها تفنگ در دست گرفتند و با دشمن جنگیدند.

3 دقیقه پیش

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین و ریکاوری خود بعد از پیروزی پرگل در مصاف با تیم نفت و گاز گچساران را امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

3 دقیقه پیش

امیرعبداللهیان که برای شرکت در اجلاس وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به جده سفر کرده است، با وزیر امور خارجه عربستان دیدار و گفت و گو کرد.

2 دقیقه پیش

سفیر جمهوری آذربایجان و رئیس منطقه کردستان عراق درباره افتتاح کنسولگری در اربیل گفت‌وگو کردند.

3 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست سازمان همکاری اسلامی عازم جده شده است، با دبیر کل این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.

3 دقیقه پیش

کاروان کارکنان کربلایی اولی کارکنان پلیس خراسان‌جنوبی ظهر امروز به عتبات عالیات اعزام شدند.

2 دقیقه پیش

بیشتر...