نه یک جان بلکه گر صد جان بود، سازم فدای تو

نه یک جان بلکه گر صد جان بود، سازم فدای تو
در حالی که کمتر از ۲۴ ساعتتا بازی دوم تیم ملی کشورمان مقابل ولز باقی مانده است، تصویر روشنی از اتحاد بعد از سوت پایان بازی با انگلیس در ذهن ملت ایران نقش بسته است.

به گزارشسراج24؛ واکنش طبیعی هر انسان وقتی که برق قطع می شود، تلاش برای تمرکز در تاریکی روی محیطی ست که آنجا در حال حرکت است، بعد از چند لحظه، اما به جای تلاش برای دیدن در تاریکی به خاطرآوردن تصویر روشن محیط یاری بخش ما است و دقیقا تجربه روشنی، آنجا باعث می شود تا با چشمان باز کاملا بسته، راه را پیدا کنیم،

در حالی که کمتر از ۲۴ ساعتتا بازی دوم تیم ملی کشورمان مقابل ولز باقی مانده است، تصویر روشنی از اتحاد بعد از سوت پایان بازی با انگلیس در ذهن ملت ایران نقش بسته است، وقتی تیم ملی کشورمان حلقه‌ی اتحادی از همدلی و عزم جانانه زدند و هم قسم شدن تا پای جان برای ایران در دو دیدار آینده نیز در میدان ظاهر شوند، و این یعنی به جای تمرکز در تاریکی، همانطور که مهدی طارمی در میانه بازی با انگلیس به هم تیمی هایش گفت : (تمرکز کنین بچه ها، فقط تمرکز کنین)تمرکز بر روشنی و پیدا کردن راه درست، این حلقه اتحاد قلب های ما ایرانی هاست، که از دیر باز باور داشتیم گذشته ها گذشته و آینده روشن است.

حالا که صورت زخمی تیم ملی، علیرضا بیرانوند و بقیه این تیم سرفراز در عمل ثابت کردند که؛ نه یک جان بلکه گر صد جان بود، سازیم فدای ایران،دعای خیر یک ملت حامی یوزهای ایرانی است تا شادی و پیروزی تازه ای در جام جهانی 2022 رقم بخورد.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اخیرا در گزارشی به بررسی سیاست‌های اقتصادی روسیه پس از تحریم‌های غرب و مقایسه آن با تجربه ایران پرداخته است.

4 ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور با اشاره به طرح کسب و کار پایدار خانواده که از سال گذشته در معاونت زنان ریاست جمهوری شروع شده اظهار کرد: بخش عمده‌ای از این طرح مرتبط با زنان بدسرپرست و آموزش به آنها تحت نظر کارآفرینان است و پایداری آن تا ۴ سال توسط کارفرما تامین می‌شود.

4 ساعت پیش

با آموزش تهیه یک سالاد جدید برای مهمونی همراه ما باشید.

3 ساعت پیش

بعد از ظهر امروز درحالی خبر بازداشت "میترا حجار" در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.

4 ساعت پیش

در ادامه طرز تهیه کیک شب یلدا سه رنگ را می خوانید.

3 ساعت پیش

ایلنا نوشت:حجت‌الاسلام والمسلمین منتظریدر پاسخ به سوال یکی از حاضران مبنی بر اینکه چرا گشت ارشاد تعطیل شد، ابراز داشت: گشت ارشاد ربطی به قوه قضائیه ندارد و از همان جایی که در گذشته تأسیس شد از همانجا نیز تعطیل شد. البته قوه قضائیه نظارت‌های خود را بر کنش‌های رفتاری در سطح جامعه ادامه می‌دهد.

نیم ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که پاریس به ارسال سلاح به اوکراین ادامه خواهد داد، اما خطوط قرمزی در این زمینه وجود دارد که پاریس هرگز از آنها عبور نخواهد کرد.

3 ساعت پیش

جماران نوشت: مجید انصاری گفت: مهمترین آسیب وارده به قوه مقننه و مجلس، که از خارج مجلس بر آن تحمیل شده، انحراف نظام انتخاباتی کشور از روح قانون اساسی در بررسی صلاحیت ها است؛ که این موضوع موجب شده است به تدریج مفهوم انتخابات آزاد رنگ ببازد و به سمت انتخاباتی تشریفاتی یا چند مرحله ای مبتلا شویم که امام از آن به قیّم مآبی یاد کرده اند.

4 ساعت پیش

بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: آیا می‌دانستید قبل از همه‌پرسی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بارها پیش نویس این قانون از رسانه ی ملی تا دانشگاه ها و... پخش و در مورد آن بحث و گفتگو شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...