خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی آفندی در گرگان وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی و آفندی در گرگان /وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم /نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

جماران نوشت: امام جمعه گرگان در رابطه با حادثه سقوط یکی از سامانه‌های آفندی در گرگان، گفت: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد .

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع که به منظور بررسیسقوط یکی از سامانه‌های آفندیدر گرگان به استان گلستان سفر کرده است، با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله نورمفیدی در این دیدار با تشکر از حضور مسئولین وزارت دفاع برای پیگیری موضوع حادثه اخیر، گفت: اطلاع رسانی به موقع و عذرخواهی از خطای پیش آمده از سوی وزارت دفاع قابل تقدیر است .

امام جمعه گرگان تصریح کرد دراینگونه قضایا اطلاع رسانی به هنگام و عذر خواهی در صورت اشتباه و خطا جلوی بسیاری از شایعات را می گیرد و به مردم آرامش و اطمینان و اعتماد می بخشد.

وی در ادامه افزود: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد . این حادثه می توانست برای مردم مشکلات زیادی را بوجود بیاورد اما با لطف و عنایات خدای متعال به مردم خسارت جانی و مالی مهمی وارد نشد.

آیت الله نورمفیدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بزرگواری و متانت مردم گرگان اظهار داشت: ان شاء الله وزارت دفاع خسارات جزئی وارده شده به مردم را جبران نماید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در این دیدار اظهار داشت :از متانت ، بزرگی و صبوری مردم گرگان در حادثه اخیر تقدیر و تشکر می نماییم وخدارا شاکریم که این حادثه به مردم عزیز و شریف شهر گرگان لطمه ای وارد نکرد.

وی تصریح کرد: از همان بدو حادثه به همکاران خودمان اعلام کردیم هر گونه خسارت وارد شده به مردم را در سریع ترین وقت ممکن جبران کنند و رضایت همه عزیزان را جلب نمایند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جشنواره آب در آیینه رسانه با شناخت نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

یک ربع پیش

تعبیر خواب گندم از نظر امام صادق را در زیر بخوانید.

یک ربع پیش

مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کازرون از آغاز طرح برق‌رسانی به محوطه تنگ چوگان مجموعه جهانی بیشاپور در این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

ظهر روز گذشته هفتم مهرماه، مرگ مشکوک زن جوانی با ضربات چاقو در خیابانی در محله تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

یک ربع پیش

تاتنهام در بازی بزرگ هفته هفتم لیگ جزیره از سد لیورپول گذشت.

یک ربع پیش

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: رویداد‌های متناسب با شرایط ناشنوایان در برنامه‌های شهری در دستور کار شهرداری یزد قرار گیرد.

یک ربع پیش

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه طالبان با نماینده ویژه پاکستان برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از ابلاغ معافیت مالیات و عوارض ارزش افزوده تولیدات صنایع دستی داخلی خبر داد.

یک ربع پیش

بیشتر...