خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

پروازهای عتبات با نرخ مصوب در اختیار شرکت های زیارتی قرار گیرد رضوی

معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت:
پروازهای عتبات با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد
به گزارشخبرگزاری رضوی، حجت الاسلام و المسلمین صحبت‌الله رحمانی به صورت جداگانه با صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری و علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص تسهیل و تسریع امور زائران عتبات عالیات رایزنی کرد.
وی ضمن ارائه گزارش کامل در رابطه با اعزام های زائران به عتبات عالیات، موضوع نامه سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در رابطه با تسهیلات قرض‌الحسنه 8 میلیون تومانی برای زائران عتبات عالیات را پیگیری کرد.
معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین با اشاره به مصوبه شورای عالی حج وزیارت و نظر آیت‌الله رئیسی مبنی بر زیارت آسان و ارزان، موضوعات مربوط به پروازها که عمده هزینه‌های زائران را دربردارد، مورد توجه قرار داد و گفت: بنابر اهتمام رئیس جمهوری و رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص رفع دغدغه‌های متقاضیان سفر عتبات عالیات، تقاضا داریم که پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد.
همچنین در پایان معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت و طرفین بر رفع مشکلات زائران عتبات عالیات و تسهیل و تسریع امور‌ مربوطه در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به متقاضیان تاکید کردند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر کشور به‌دنبال حادثه ریزش ساختمان متروپل در شهرستان آبادان، در تماس تلفنی با استاندار خوزستان خواستار به کارگیری همه امکانات برای رسیدگی فوری به حادثه‌دیدگان و نجات محبوسان احتمالی زیر آوار شد.

5 ساعت پیش

علیرضا زاکانی و جمعی از معاونان فرهنگی شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی کلان‌شهرهای کشور با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کردند

5 ساعت پیش

ایران و عمان در جریان سفر یک روزه آیت‌الله رئیسی به مسقط، ۱۲ سند همکاری در حوزه‌های سیاسی، حمل و نقل ، همکاری های دیپلماتیک، اقتصادی و گردشگری امضا کردند.

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-لوکاشنکو: لهستان و ناتو نقشه تجزیه اوکراین را می‌کشند : :

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/ صحبت های مسئولان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان : :

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/ روایت شاهد عینی از ترور شهید صیاد خدایی : :

5 ساعت پیش

اهواز- معاون اقتصادی رئیس جمهور ضمن ابراز تاسف و تسلیت به حادثه دیدگان ریزش ساختمان (متروپل) در شهرستان آبادان گفت: به استاندار خوزستان دستور دادم در صحنه حادثه حاضر و با خاطیان برخورد جدی شود.

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-دیدار آیت‌الله رئیسی با نخست وزیر عمان در کاخ العلم : :

5 ساعت پیش

مشهد- قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: موزه های این آستان مقدس و گنجینه عظیم نهفته در آن یکی از بهترین راه ها و کانال ارتباطی برای انتقال معارف ناب رضوی به مردم جهان‌ است‌.

5 ساعت پیش

بیشتر...