ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

نگهداری از استادیوم وطنی به نساجی واگذار می شود ورزش سه

کد خبر : 1837672 |20 مرداد 1401 ساعت 12:34 |3.1K بازدید |0دیدگاه

با اعلام رسمی از سوی مدیر کل؛

نگهداری از استادیوم وطنی به نساجی واگذار می‌شود

نساجی در دیدار نخست فصل جدید لیگ برتر فردا باید در استادیوم نقش جهان پذیرای تیم مس رفسنجان باشد.

به گزارش "ورزش سه"، البته از آنجایی که دیدارهای هفته نخست لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می شود تیم نساجی در صورت برگزاری بازی در استادیوم وطنی هم باید بدون حضور تماشاگر پذیرای تیم کرمانی بود.

اما با وعده های داده شده از سوی حسن رنگرز، مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران تیم نساجی می تواند از هفته سوم که بازی با ملوان است در استادیوم شهید وطنی به میدان بیاید.

حسن رنگرز بعد از ثبت نام در انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان نایب رئیس، پیرامون استادیوم شهید وطنی گفت: از حمایت های سجادی، وزیر ورزش و حسینی پور، استاندار قدردانی می‌کنم. بعد از سفر اسفندماه رئیس جمهور، از این پروژه حمایت شد و استادیوم آماده افتتاح است. حوزه مربوط با ابنیه آن انجام شده؛ آنچه محل بحث است کیفیت چمن است. بنا داریم استادیوم را در اختیار نساجی بگذاریم و بعد از آن نگهداری چمن بر عهده باشگاه است. مقرر شد با نظر کارشناسی اخذ شده و دغدغه باشگاه، میزبانی با تاخیر انجام شود تا چمن آماده شود. به سبب حفظ و حراست از این پروژه ملی این تصمیم گرفته شد وگرنه الان چمن این آمادگی را دارد که مسابقات در آن برگزار‌ شود. به نظر می‌رسد از هفته سوم و بازی با ملوان می‌توانیم میزبان باشیم. مقرر شده بود فقط چمن تعویض شود اما یک سری عملیات با توجه به نیاز ها و آسیایی شدن باشگاه باعث شد مکلف شویم عملیات در بحث های مختلف از جمله سیستم صوت و لوکس ورزشگاه، بهسازی VIP و پیست تارتان هم اضافه شود و به همین دلیل کار به درازا کشیده شد. بعد از ۷۰ میلیارد هزینه به روزهای پایانی خود نزدیک شده و هفته سوم آماده افتتاح خواهد بود.

گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر
نساجی مازندران
ورزشگاه شهید وطنی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ادوارد رومرو، نایب رئیس اقتصادی بارسلونا، امروز تایید کرد که این باشگاه در تابستان سال بعد نیز نیاز به فعال کردن اهرم مالی برای خرید بازیکن خواهد داشت.

12 ساعت پیش

تیم های فوتبال خلیج فارس ماهشهر و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۷:۳۵ در چارچوب هفته هفتم لیگ یک و در آبادان به مصاف هم رفتند.

12 ساعت پیش

پی‌یر امریک اوبامیانگ پس از پیروزی کلیدی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا در شب گذشته مقابل میلان، به تمجید از رافائل لیائو پرداخته است.

12 ساعت پیش

چهار تیم تونس، قطر، مراکش و عربستان با بازوبند منقش به پرچم فلسطین پای به جام جهانی خواهند گذاشت.

12 ساعت پیش

دیدار پیکان و آلومینیوم انواع موقعیت های گل را داشت ولی بدون گل به پایان رسید.

12 ساعت پیش

دو شمشیرباز ایران حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا را از دست دادند. 

12 ساعت پیش

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت که انتظار دارم یک بازی جذاب را شاهد باشیم.

12 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی با مدل موی جدید خود بازیکنانش را شگفت زده کرد.

12 ساعت پیش

رئال شب گذشته می توانست شاختار دونتسک را با گل‌های زیاد شکست دهد ولی بازی در نهایت با پیروزی 2-1 مادریدی ها تمام شد. کارلو آنچلوتی در پایان بازی از عملکرد بازیکنانش عصبانی بود.

12 ساعت پیش

بیشتر...