خودروتک |
2 روز پیش

افشاگری فکری : علیه من کودتا شد

افشاگری فکری : علیه من کودتا شد

محمود فکری، سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان گفت: در استقلال خیلی اذیتم کردند ولی اکنون همه چیز در این تیم گل و بلبل شده است.

به گزارش خبرورزشی - محمود فکری در حاشیه اولین تمریننفتمسجدسلیمان با سرمربیگری او، در پاسخ به این سوال که سابقه خوب کار کردن در تیم‌هایی که مطرح نیستند را دارد و آیا الان می‌تواند با تیمی که نزدیک به سقوط است نتیجه بگیرد، اظهار داشت: ما تیم خوب هم گرفتیم خوب کار کردیم اما از وقتی که بازی‌ها هم شروع نشده بود در کارمان گذاشتند و خیلی اذیتمان کردند. با این تفاسیر آن تیم را با تمام‌ مشکلاتی که بود جمع و جور کردیم. وقتی عتشق کارتان باشید می‌توانید نتیجه بگیرید. این جا هم تمام تلاشمان را می‌کنیم و هرچقدر انرژی، پتانسیل و دانش فنی داریم می‌گذاریم که نتایج خوبی بگیریم و تیم را از منطقه سقوط خارج کنیم و به نقطه امنی برسانیم.

وی در مورد مشکلات نفت مسجدسلیمان گفت: اکثر تیم‌های ایرانی مشکل دارند. شاید یکی دو تیم باشند که از نظر مدیریت و پشتیبانی، مشکلات کمتری داشته باشند. من هم به عنوان یک‌مربی ایرانی با این فضا آشنا هستم. با توجه به شناختی که از اینمشکلاتدارم این تیم را انتخاب کردم. امیدوارم کمک کنم تا نگاه‌های فوتبالی‌ها را به این تیم برگردانیم.

فکری در پاسخ به این سوال که مدت حضورش در استقلال چقدر در سفید شدن موهایش تاثیر داشت، گفت: من بیشتر عمرم را در استقلال بودم. شاید عده‌ای نمی‌دانند یا شاید خودشان را بهخوابمی‌زنند که رفتارهایی دارند. بیشتر عمرم بااستقلالگذشته، در این مدت هم کم سفید نشده، فدای سر استقلالی‌ها.

وی درمورد اینکه آیا کماکان اعتقاد دارد برخی دوست نداشتند در استقلال نتیجه بگیرد، عنوان کرد: برخی چه بگوییم توطئه کردند چه بگوییم کودتا، از روز اول این اتفاق افتاده و همه می‌دانند. لازم نیست مدام بگوییم. فضایی بود که آب میخوردیم می‌گفتند چرا آب می‌خورند. ولی الان همه چیز خوب شده، همه استقلالی شدند. کادر استقلالی شده، همه چیز گل و بلبل شده است.

فکری افزود: برای استقلال در بازی‌های آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم. روز اول همه را به مبارزه جوانمردانه دعوت کردم.فوتبالفقط امتیاز گرفتن و قهرمان شدن نیست. ورزشکاریم و باید اصول جوانمردی را رعایت کنیم. باید انسانیت و مردانگی و شرافت را حفظ کنیم. به بازیکنان یاد بدهیم مرد باشند، شرافت داشته باشند و با تمام توانشان تلاش کنند. همه‌ ما باید یاد بگیریم که زندگی بعد از مرگ هم هست. خیلی‌ها بعد ازمرگاز خودشان نام نیکو و خیلی‌ها هم نام بد به جا گذاشتند. فقط روزی که علی انصاریان‌ها از این دنیا می‌روند برای ما عبرت نباشد. باید درست زندگی کنیم که روزی که از دنیا رفتیم از ما نام نیک مانده باشد.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سعید آقایی در آستانه سفر این تیم به گوا به دلیل مثبت شدن تست کرونا، این تیم را همراهی نکرد.

1 دقیقه پیش

لیست نهایی استقلال برای سفر به عربستان اعلام شد که نکته جالب حضور محمد دانشگر در این لیست است.

یک ربع پیش

درخواست رئیس شورای اسلامی از شهروندان همزمان با آغاز پیک چهارم کرونا

یک ربع پیش

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

یک ربع پیش

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان در اردیبهشت 1400,اطلاعیه تأمین اجتماعی درباره مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در پایان فروردین 1400,جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان در اردیبهشت 1400

یک ربع پیش

اجرای بانکداری دیجیتال بدون اجرای روابط عمومی دیجیتال و بدون ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی مفهمومی نخواهد داشت اجرای بانکداری دیجیتال بدون اجرای روابط عمومی دیجیتال و بدون ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی مفهمومی نخواهد داشت

یک ربع پیش

سرمایه گذاری در اتریوم سودش بیشتر است یا بیت کوین,مقایسه سود بیت کوین با اتریوم,اتریوم سودش بیشتر است یا بیت کوین,سود بیت کوین با اتریوم,پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 1400,قیمت بیت کوین در سال 1400,بیت کوین در سال 1400,بیت کوین,آینده قیمت بیت کوین

یک ربع پیش

شرایط بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان در سال1400,بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان در سال1400, بیمه کارفرمایان در سال1400,جزئیات بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان,جرایم بیمه کارفرمایان در سال1400

یک ربع پیش

اردیبهشت 1400 طلا بخریم یا نه,قیمت روز طلا در 21 فروردین 1400,اردیبهشت 1400 بهترین زمان خرید طلا,پیش بینی قیمت طلا  و سکه در اردیبهشت 1400

یک ربع پیش

جلد روزنامه خبرورزشی یک‌شنبه ۲۲ فروردین را می‌بینید.

یک ربع پیش

معاون اقتصادی رئیس جمهور از تمدید مهلت های تعیین شده در

یک ربع پیش

امروز در تهران هفتاد بیمار کرونایی فوت کردند و ۶ هزار و ۱۲۶ نفر مبتلای جدید گزارش شد.

یک ربع پیش

تعداد ۱۵۱ نفر از کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و به منظور تامین نیاز بانک خون استان فارس، ۶۸ هزار سی سی از خون خود را به نیازمندان اهدا نمودند.

نیم ساعت پیش

فریبا نادری عکس جدیدی را در صفحه اش منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس با تایید خبر ابتلای سعید آقایی توضیحاتی در این زمینه داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...