خبرگزاری رضوی |
9 ماه پیش

بزرگ ترین دغدغه سرمربی پرسپولیس برطرف شد رضوی

بزرگ‌ترین دغدغه سرمربی پرسپولیس برطرف شد
به گزارشخبرگزاری رضوی، پرسپولیس بعد از ۵ قهرمانی متوالی سال قبل نتوانست از قهرمانی‌اش دفاع کند و رقابت قهرمانی را به رقیب سنتی باخت. یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در فصل قبل عدم ثبات در خط دفاعی بود و یحیی مجبور بود در هر بازی از ترکیب مختلفی استفاده کند.
سرمربی قرمزها که به خوبی نسبت به مشکلات تیمش در فصل گذشته واقف بود، در بازار تابستانه و پیش از آغاز لیگ بیست‌ودوم درخواست جذب یک گلر مطمئن و ۳ مدافع باتجربه را کرد که خواسته سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت از سوی مدیران باشگاه اجابت شد و مرتضی پورعلی‌گنجی و گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند به ترکیب پرسپولیس اضافه شدند تا کاملاً شرایط دفاعی سرخ‌ها نسبت به فصل گذشته تغییر کند.
یحیی از همان بازی اول تقریبا ترکیب اصلی تیمش را در خط دفاعی شناخت و تا اینجای فصل کمترین تغییرات را داشته است. بیرانوند، پورعلی گنجی، گولسیانی و اسماعیلی‌فر مردان مورد اعتماد و فیکس یحیی هستند و در سمت چپ خط دفاعی هم معمولا وحید امیری و یا علی نعمتی بازی می‌کنند ولی مدافع چپ اصلی پرسپولیس امیری است.
برطرف کردن نقطه ضعف پرسپولیس در فصل گذشته که خط دفاعی بود و ثبات در این خط باعث شد تا پرسپولیس کمترین گل خورده را در این فصل داشته باشد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید از فصل آینده یک کارت به کارت‌های داوری فوتبال انگلیس اضافه شود؛ طرحی که ظاهرا ممکن است فصل آینده در لیگ برتر نیز مورد آزمایش قرار بگیرد.

یک ربع پیش

بازیکنان لژیونر ایرانی شاغل در فوتبال اروپا با پایان یافتن تعطیلات فیفادی و برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ به باشگاه‌های خود بازگشتند و عملکردهای متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند.

یک ربع پیش

سالاری نسب گفت: بیش از ۸۰ درصد سوخت نیروگاه‌ها، گاز طبیعی است و برخی از نیروگاه‌ها به علت افزایش مصرف گاز بخش خانگی، نفت‌گاز دارای استاندارد یورو استفاده می‌کنند.

نیم ساعت پیش

منابع رسانه‌ای عبری زبان از دست رد اسیر آزاد شده صهیونیست بر سینه نخست‌وزیر رژیم اشغالگر برای دیدار با او خبر دادند.

یک ربع پیش

افزایش کلاهبرداری‌های رمزارزی، مقامات قضایی را به فکر ارسال هشدار‌هایی برای شهروندان انداخته است. چندی پیش دادگستری استان تهران پیامکی را در مورد طرح‌های پانزی این حوزه برای برخی مشترکان تلفن همراه ارسال کرد. این نهاد در روز‌های اخیر نیز پیامک هشدارآمیز دیگری را به شکل انبوه ارسال کرده است که به نوع دیگری از کلاهبرداری اشاره دارد؛ اقدامی که به «پامپ و دامپ» معروف است.

نیم ساعت پیش

رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش دادند، خانواده یکی از اسرای اسرائیلی که طی مبادله اسرا از غزه آزاد شده، به درخواست بنیامین نتانیاهو برای دیدار با آن‌ها پاسخ منفی داده است.

یک ربع پیش

دانشجویان دانشکده روابط بین‌الملل دانشگاه کلمبیا که کلاس هیلاری کلینتون را تعطیل کرده‌ بودند، خطاب به وزیر امور خارجه اسبق آمریکا شعار دادند: هیلاری، تو نمی‌توانی حمایتت از نسل‌کشی [اسرائیل] را پنهان کنی.

یک ربع پیش

فرمانده تیپ ذخیره رژیم صهیونیستی فاش کرد اسرای این رژیم از مناطقی خارج می‌شوند که ارتش ادعا می‌کرد آن را کنترل می‌کند.

یک ربع پیش

رئیس جمهور آمریکا با اشاره به آزادی یک اسیر آمریکایی در غزه گفت او اکنون در مقر صلیب سرخ مصر است.

یک ربع پیش

بیشتر...