خودروتک |
6 روز پیش

نحوه دریافت ارز از مرکز مبادله ارزی چگونه است

<a href='/hashtag/13'> </a>نحوه دریافت ارز از مرکز مبادله ارزی چگونه است؟

متقاضی ارز در صورت دارا بودن شرایط دریافت ارز خدماتی، ضرورت دارد چهار مرحله را برای دریافت ارز مورد نیاز خود طی کند.

با راه اندازی مرکز مبادله ارز و طلایایران‌از امروز، پرداختارزسهمیه‌ای (5000 یورو) با کارت ملی متوقف شد و نیازهای خدماتی بیش از 60 سرفصل در این مرکز تأمین خواهد شد.

متقاضی ارز در صورت دارا بودن شرایط دریافت ارز خدماتی، ضرورت دارد چهار مرحله را برای دریافت ارز مورد نیاز خود طی کند.

‌در گام اول متقاضی ابتدا به یک بانک یا صرافی عضو مرکز مبادله ایران مراجعه کند و مدارک خود را تحویل دهد، فهرست بانکها یا صرافی‌های عضو روی سایت مرکز مبادله ایران به نشانی WWW.ICE.IR قابل مشاهده است.

در گام دوم بانک یا صراف، مدارک را پس از بررسی و اطمینان از تکمیل بودن به نماینده مقیم دستگاه ذیربط در مرکز مبادله ایران تحویل می‌دهد، درصورتی که مدارک نقص داشته باشد یا مورد تایید نباشد به متقاضی اطلاع رسانی می‌شود.

در گام سوم پس از تایید مدارک توسط نماینده مقیم دستگاه در مرکز مبادله ایران، صدور تاییدیه در سامانه ثبت می‌شود و پیشرفت کار به متقاضی اطلاع‌رسانی می‌شود، درصورتی که در بررسی ایرادی متوجه مدارک بود مراتب‌ اطلاع رسانی می‌شود.

در گام چهارم یک روز پس از صدور تاییدیه در سامانهبانک مرکزیو اطلاع رسانی به متقاضی برای دریافت ارز، وی به بانک یا صرافی خود مراجعه می‌کند، بانک یا صرافی موظف است که پس از صدور تاییدیه نسبت به تامین ارز درخواستی متقاضی با خرید از مرکز مبادله ایران اقدام کند.

در همه مراحلی که نیاز به مراجعه متقاضی است درصورت عدم مراجعه بیشتر از یک هفته پرونده مختومه می‌شود و درصورت تقاضای ارز خدماتی متقاضی باید مجددا درخواست خود را ثبت کند.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

2 ساعت پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

2 ساعت پیش

تصویری از مادر سام اصغری منتشر شد که چهره او 20 سال از بریتنی جوانتر نشان می دهد.

2 ساعت پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

حمید گودرزی در سال بعد از 12 سال زندگی مشترک از همسرش ماندانا دانشور در سال 95 جدا شد که تا مدتها دلیل این موضوع مشخص نشد.

2 ساعت پیش

هیوندای تصاویری از مدل سانتافه منتشر کرده که نشان می‌دهد نسل جدید این ماشین با تغییرات زیادی به بازار عرضه خواهد شد. این تصاویر در آستانه رونمایی از نسل پنجم سانتافه‌ منتشر شده که قرار است به زودی در کانال یوتیوب این خودروساز معرفی شود.

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...