خبر 24 |
1 ماه پیش

اطلاعیه شرکت برق درباره قطعی های برق در تهران خبر24

اطلاعیه شرکت برق درباره قطعی‌های برق در تهران
خبر24- متن این اطلاعیه به این شرح است: به اطلاع عموم شهروندان فهیم پایتخت می‌رساند؛ همان طور که مستحضر هستید به علت مصرف بیش از حد گاز در هفته‌های اخیر و به این دلیل که سوخت بسیاری از نیروگاه‌های کشور گاز شهری بوده، متاسفانه به علت عدم مصرف بهینه انرژی، این موضوع منجر به محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌های کشور و کمبود برق شده است.

در همین راستا با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص سوخت نیروگاه‌های برق کشور، متاسفانه تولید برق در برخی از نیروگاه‌های کشور متوقف و از مدار خارج شده است که این موضوع باعث به وجود آمدن برخی قطعی‌های برق به صورت پراکنده در سطح شهر پایتخت شده است.

در همین راستا شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مشترکان درخواست می‌کند با رعایت مصرف انرژی و با کاهش تنها ۱ درجه‌ای وسایل گرمایشی و کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق در شبانه روز، نسبت به پایداری شبکه، کمک و همراهی خود را مانند سنوات گذشته به اثبات برسانند.
 


منبع: خبر 24

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

بار آخری که داشت به سوریه اعزام می‌شد، نزدیک ایام فاطمیه بود. مهدی می‌دانست مادرش در این ۱۰ روز که روضه می‌گیرد به کمک پسرش نیاز دارد، به همین دلیل قول داد تا آن زمان برگردد.

2 دقیقه پیش

فوق ستاره پرتغالی یوونتوس رکورد گل زده خارج از خانه دو ستاره لیورپول و دورتموند را دنبال می کند.

5 دقیقه پیش

تیم ملی در نخستین دیدار سال 1400 به مصاف تیم ملی سوریه خواهد رفت.

6 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه با بیان اینکه حمله صدام به ایران نقض قوانین‌آمره بین المللی است، گفت: این تجاوز با هدف توسعه طلبی بوده نه با هدف دفع یک مشکل و این تجاوز بعنوان یک حرکت در شرایط ویژه منطقه‌ای و بین‌المللی به منظور گرفتن امتیاز صورت گرفته و طبق هر طبق هر تعریفی تجاوز محسوب می‌شود.

10 دقیقه پیش

مربی تیم فوتبال استقلال از این تیم جدا شد.

10 دقیقه پیش

یک روزنامه سعودی روز یکشنبه با اشاره به رویکرد اخیر دولت آمریکا در قبال ریاض نوشت که عربستان سعودی با تهدیدات آمریکا به لرزه نمی‌افتد.

یک ربع پیش

رمز ارزهای استخراج‌شده (ماینرها) از لحاظ قانونی باید خارج از کشور باشد، تصریح کرد اما مشاهده می‌شود که صرافی‌ها، سایت‌ها و کانال‌های مختلف، برنامه‌هایی برای این کار نوشته و معاملات رمز ارزها به راحتی انجام می‌شود.

یک ربع پیش

شیخ محمود شحات قاری گفت:هر دو روز یکبار قرآن را ختم می‌کردم تا به مرحله روحانی رسیدم و در مواجه با هر چیزی زهد پیشه کردم.

یک ربع پیش

علی کیخا گفت: انقلاب اسلامی نیازمند کار اغنایی بوده و در این زمینه رسانه تکلیف سنگینی را بر عهده دارند.

یک ربع پیش

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس گفت: هر تیمی جای تیم ما بود به مشکلات بزرگتری بر می‌خورد، ولی بازیکنان نشان دادند که لیاقت بازی در پرسپولیس را دارند.

یک ربع پیش

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: همچنان که دیدیم خون شهدای عالیمقام‌مان در دفاع مقدس راه کربلا را باز کرد، خواهیم دید چگونه خون ارزشمند شهدای مقاومت راه قدس را آزاد خواهد کرد.

یک ربع پیش

حدود یکسال از شیوع بیماری خطرناک کرونا در ایران می‌گذرد. در روزهای ابتدایی همه‌گیری، کمتر کسی به ویروس چینی اهمیت می‌داد.

نیم ساعت پیش

با استفاده از تجهیز هند هلد (Hand held) و اجرای فرایند بازرسی سرد تختال در واحد کنترل کیفی فولادسازی، گام دیگری در راستـــای تحقق تحول دیجیتــــال در فــــولاد مبارکه برداشته شد.

نیم ساعت پیش

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران باشگاه و سرپرست استقلال باید اطراف تیم یک حصار بکشند تا حاشیه‌ها به این تیم وارد نشوند.

نیم ساعت پیش

تاتنهام در مصاف با برنلی با درخشش گرت بیل پیروزی پرگلی را بدست آورد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...