خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

شاخص کل بورس کاهش یافت رضوی

شاخص کل بورس کاهش یافت
به گزارشخبرگزاری رضوی، شاخص کل بورس تهران، پس از افزایش در رزوهای اخیر دوباره وارد مدار کاهشی شد و در آغاز معاملات امروز با کاهش بیش از 8 هزار واحدی تا ساعت 10 صبح امروز، در کانال 1.8 هزار واحدی عقب‌نشینی کرد.
شاخص کل هم‌وزن نیز افت بیش از 200 واحدی داشته است.

نمادهای فولاد، شبندر، شستا، وغدیر و شتران بیشترین تاثیر منفی و نمادهای کچاد و شبندر بیشترین تاثیر مثبت را در این روند شاخص داشته‌اند.
بیشترین تاثیر منفی بر روی شاخص را نماد فولاد و شبندر و بیشترین تاثیر مثبت را نماد‌های کچاد و رمپنا گذاشته‌اند. شاخص کل هم وزن نیز در این مدت با کاهش ۰.۰۱ درصدی روبرو شده است و تقریبا تعادل بیشتری در نماد‌های کوچک‌تر بازار حس می‌شود. البته بعضا نماد‌های کوچک بازار تا سقف تاریخی خود در سال ۹۹ فاصله معناداری دارند.
ارزش معاملات خرد تا اینجای بازار ۱۴۰۰ میلیاردتومان ثبت شده که روند کاهشی آن طی روز‌های گذشته در صورت ادامه دار بودن دوباره می‌تواند موجب کمبود تقاضا در کلیت بازار شود.همچنین گروه فلزات اساسی و خودرویی در بین صنایع بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داده اند.
خالص خرید حقیقی‌ها تا اینجای بازار منفی ۸۰ میلیارد تومان بوده است که نشان دهنده ادامه دار بودن خروج عده‌ای از بازار بعد از رسیدن شاخص به سقف‌های جدید در سال ۱۴۰۱ می‌باشد.سرانه خرید و فروش حقیقی‌ها بسیار نزدیک به هم حرکت می‌کنند و تا به اینجای بازار سرانه خرید ۱۹.۲ میلیون تومانی و سرانه فروش ۱۸.۶ میلیون تومانی در کلیت بازار از حقیقی‌ها به ثبت رسیده است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

2 روز پیش

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

2 روز پیش

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخت تا آنجا که واکنش این هنرمند معروف را به دنبال داشت.

2 روز پیش

بسیاری از ستاره های هالیوود برای دستیابی به شهرت و موفقیت از لذت های زندگی خانوادگی دست می‌کشند.

2 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر ادامه تولید خودرو پارس اعلام کرد: دو محصول پارس و آریسان۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

2 روز پیش

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

2 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

بیشتر...