اکونا پرس |
1 ماه پیش

معاونان امور اعتباری حقوقی فناوری اطلاعات بانک رفاه کارگران با مشتریان این بانک به گفت گو نشستند

معاونان امور اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات بانک رفاه کارگران با مشتریان این بانک به گفت‌و‌گو نشستند

وحید خانلری و حبیب‌اله اژدهاکش به ترتیب معاونان مدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات، در نشست‌های جداگانه تلفنی که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، به سوالات و مباحث مطرح شده از جانب مشتریان بانک در حوزه اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات، پاسخ دادند.

معاونان امور اعتباری و حقوقی و فناوری اطلاعات بانک رفاه کارگران با مشتریان این بانک به گفت‌و‌گو نشستند
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این نشست‌های تلفنی در ادامه سلسله نشست‌های تلفنی مدیران عالی بانک رفاه کارگران با مشتریان، در محل مرکز ارتباط با مشتریان (فراد)، برگزار شدند. 
خانلریمعاونمدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور اعتباری و حقوقی طی سخنانی در حاشیه نشست تلفنی با مشتریان، خاطرنشان ساخت: برگزاری نشست‌های تلفنی فرصت بسیار مناسبی است تا به صورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان بانک به گفت و گو بنشینیم و با مسائل و مشکلات آنها آشنا شویم.
وی به مهم‌ترین موضوعات مطرح شده از سوی مشتریان اشاره کرد و گفت: "تسهیلات بانکی مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی"، "نحوه امهال تسهیلات"، "نحوه بخشش جریمه دیرکرد اقساط تسهیلات"، "جزئیات تسهیلات قرض‌الحسنه" و... از جمله موضوعات و سوالات مطروحه در این نشست تلفنی بود.
اژدهاکش معاون مدیرعامل در امورفناوریاطلاعات نیز در حاشیه نشست تلفنی خود با مشتریان، به مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در قالب این نشست اشاره و از "تغییرات قوانین در حوزهفناوری اطلاعاتو ضرورت اطلاع‌رسانی شعب به مشتریان"، "تاخیر در دریافتپیامکواریز و دریافت وجه"، "ایرادهای سرویس کارت به کارت"،مشکلاتهمراه کارت"، "کد حساب یارانه‌ای" و... به عنوان برخی از این موضوعات نام برد.
وی، تصریح کرد: مسائل مطرح شده از جانب مشتریان به صورت لحظه‌ای و در طول برگزاری همین نشست به کارشناس مربوطه در حوزه فناوری اطلاعات بانک ارجاع و نسبت به رفع آن اقدام شد.
گفتنی است، توجه به مقوله مشتری‌محوری و اقدام به منظور ارتقای شاخص‌های این مهم، یکی از مهم‌ترین سیاست‌های راهبردی بانک رفاه کارگران دردولتعدالت‌محورسیزدهم و وزارت مردم به شمار می‌رود و برگزاری سلسله نشست‌های تلفنی مدیران عالی بانک با مشتریان از جمله اقدامات در این راستا است.

 

طرح "اوج" بانک رفاه کارگران با هدف حمایت و تأمین مالی بیش از پیش کسب و کارهای بهره‌بردار از پایانه‌های فروشگاهی و…

​وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که دولت مردمی تمام ۵۴ هزار میلیارد تومانی را که دولت قبل در چهار ماه نخست سال…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از مرز میلک زابل، شیوه جدید قاچاق بنزین با بطری برای انتقال از بالای دیوار مرزی را نشان میدهد

4 ساعت پیش

متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه هنگام سکته مغزی بسیاری از سلول‌های مغز بدون داشتن شانس بازسازی، می میرند، گفت: بعد از دیدن علائم سکته مغزی، فرد را باید هر چه سریعتر به مراکز درمانی برسانید تا آسیب‌های مغزی به حداقل برسد.

4 ساعت پیش

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

4 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

4 ساعت پیش

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

4 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

4 ساعت پیش

نامه نیوز نوشت:مصطفی درایتی معتقد است که دولت سیزدهم با ادامه رویه موجود موجب افزایش بدبینی‌ها خواهد شد زیرا به جای کارنامه و عملکرد خود بر تکرار وعده‌ها تمرکز دارد.

5 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...