ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

حرف هایم اشتباه منعکس شد، هیچ مشکلی نداریم ورزش سه

کد خبر : 1873480 |11 اسفند 1401 ساعت 18:27 |273 بازدید |0دیدگاه

پیمان اکبری:

حرف‌هایم اشتباه منعکس شد، هیچ مشکلی نداریم

پیمان اکبری گفت: ما یک تیم هستیم و بهم اعتماد داریم. تمرکز، خونسردی و انگیزه رمز پیروزی است.

حرف‌هایم اشتباه منعکس شد، هیچ مشکلی نداریم

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم والیبال پیکان بعد از شکست اول این تیم مقابل هراز در نیمه نهایی لیگ برتر والیبال گفت: هیات مدیره فعلی باشگاه همیشه در کنار ما بوده و روابط صمیمانه‌ای با هم داریم‌؛ این موضوع، عامل اتحاد ما بوده و دلیلی ندارد علیه یکدیگر موضع‌گیری کنیم.

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان در خصوص شرایط این تیم قبل از دیدار دوم مقابل لبنیات هراز آمل، اظهار داشت: در بازی اول اتفاقاتی رخ داد که قابل پیش‌بینی بود. بازیکنان من برای برد وارد زمین شدند و همانطور که گفتم، این وضعیت، باعث شد در دقایقی از بازی دچار احساسات شویم.

وی افزود: از بازیکنانم خرده نمی‌گیرم اما ما باید بهتر بازی می‌کردیم. فرصت کافی داشتیم که در لحظات حساس، کار را به سود خودمان برگردانیم. با این حال، از بازی اول مقابل هراز تجربیاتی به دست آوردیم که در بازی فردا (جمعه) به کارمان می‌آید.

1807607

از او در مورد بازی دوم که فردا برگزار می‌شود، سوالی پرسیدیم که اینطور پاسخ داد: باید با نگاهی تازه وارد این دیدار شویم. تمرکز، خونسردی و انگیزه رمز پیروزی است و باید بهترین استفاده را از وضعیت فعلی ببریم. بازی دوم، فرصت خوبی است که شایستگی خودمان برای ماندن در نیمه نهایی و تلاش برای رسیدن به فینال را به نمایش بگذاریم. بدون تردید انگیزه و انرژی بیشتر و اشتباهات فردی کمتری نیاز داریم تا همه چیز را تغییر دهیم. بازیکنانم باتجربه هستند و در کنار هم، بارها چنین موقعیت‌هایی را تجربه کرده‌ایم، بنابراین از این نظر نگرانی نداریم.

اکبری در پایان، با اشاره به ارتباط نزدیک و صمیمانه با مدیران باشگاه گفت: بعد از بازی با هراز مسائلی رقم خورد که باعث تعجب بود. من حرف‌هایی را مطرح کردم که ویدیوی آن هم موجود است اما به شکل دیگری در چند رسانه بازتاب داشت. البته این مسائل خللی در روابط من با بازیکنان یا مدیران باشگاه ایجاد نمی‌کند چون ما یک تیم هستیم و به یکدیگر اعتماد کامل داریم اما انعکاس اشتباه صحبت‌هایم باعث ایجاد سوتفاهم شد. هیات مدیره فعلی باشگاه همیشه در کنار ما بوده و روابط صمیمانه‌ای با هم داریم‌. این موضوع، عامل اتحاد ماست و دلیلی ندارد علیه یکدیگر موضع‌گیری کنیم. ضمن تشکر و تقدیر از همه اصحاب رسانه، امیدوارم دیگر شاهد مسائل اینچنینی در والیبال نباشیم.

تیم والیبال پیکان تهران
پیمان اکبری
لیگ برتر والیباللیگ برتر والیبال
والیبالوالیبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر والیباللیگ برتر والیبال

مشاهده جدول کامل لیگ برتر والیبال و برنامه و نتایج بازی های لیگ برتر والیبال به همراه اخبار و ویدئوهای اختصاصی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...