تیتر برتر |
۱ هفته پیش

پیش بینی شانس صعود بیت کوین تا آخر اردیبهشت 1400 سایت تیتربرتر TitreBartar com

پایان اصلاح بیت‌کوین تا محدوده ۴۲ هزار دلار

به گزارشتیتربرتر؛ پذیرشبیت کوینتوسط شرکت‌های مختلف به عنوان یک ابزار مالی، اهرمی برای جهشقیمت بیت کویندر ماه‌های اخیر بوده است به طوری که قیمت این رمز ارز از ۱۱ هزار دلار به ۶۴ هزار دلار افزایش یافته است.

سقوط قیمت بیت‌کوینبه زیر ۵۰ هزار دلار در روز جمعه و افت ۲۳ درصدی آن، نشان از نوسانات شدید این رمزارز دارد. با این حال، قیمت آن همچنان بیش از ۷۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

پیش بینی صعود قیمت در بازار رمزارزها

زور روند صعودی بازار کریپتوکارنسی کم شده و کارشناسان انتظاراصلاحاز بازار دارند اما سوال اینجاست که این اصلاح تا کجا ادامه دارد؟

بعد از ریزش بیت‌کوین تاکانال ۴۰ هزار دلاراین ارز بخشی از ریزش را جبران کرد اما نتوانست سقف قبلی خود را بدست بیاورد. حالا سوال اینجاست که آیا بیت‌کوین دوباره به کانال صعودی بازمی‌گردد یا اصلاح ادامه دارد؟

حسین شیبانی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با وضعیتبازار رمزارزهاگفت: بعد از روند نزولی بیت‌کوین و ریزش این ارز تا کانال ۴۰ هزار دلار، این ارز نتوانست محدوده قبلی خود را بدست بیاورد و به نظر من بازار هنوز یک اصلاح بدهکار است. همچنین برخی از ارزها مانند اتریوم برخلاف بیت‌کوین سقف‌های جدیدی هم ثبت کردند اما ثبت این سقف‌ها با واگرایی همراه بود و همیشه سقف‌شکنی همراه با واگرایی زیاد معتبر نیست و نشان از کم شدن زور روند صعودی است.

شیبانی در رابطه با سیگنال‌های مثبت برای بازار کریگتوکارنسی گفت:  جلسه روز چهارشنبهفدرال رزروسیگنال مثبتی برای بازار بود و در این جلسه قرار شد کهنهادهای مالی آمریکابه دلیل اینکه هنوز وضعیت اشتغال به ثبات نرسیده است به پول‌پاشی خود در اقتصاد ادامه دهند و این موضوع می‌تواند سیگنال مثبتی برای بازار رمزارزها باشد. از طرفی آلت‌کوین‌ها دارند راه خود را ازبیت‌کوینجدا می‌کنند و این موضوع می‌تواند خبر خوبی برای بازار باشد.

پیش بینی اصلاح بیت‌کوین تا محدوده ۴۲ هزار دلار

این کارشناس در رابطه با اینکه اصلاح تا کجا محتمل است گفت: به نظر می‌رسدبیت‌کوین تا محدوده ۴۲ هزار دلاراصلاح داشته باشد و این منطقه حمایت مهمی وجود دارد و در این منطقه عیار بازار سنجیده می‌شود.

اگر بازار از این منطقه ریزش کند امکان به وجود آمدن ترس در بازار زیاد است و ریزش‌های بیشتر هم محتمل می‌شود اما به نظرم تا زمانی که بازار ازمحدوده ۴۲ هزار دلارپایین‌تر نیاید هر اصلاحی فرصت خرید محسوب می‌شود.

بررسی اهداف بلند مدت بیت کوین

برخی از سرمایه‌گذاران شناخته شده از جمله اسکات مینرد (Guggenheim partners)اهداف بلندمدت بیت‌کوین را بین 400 هزار تا 600 هزار دلارپیش‌بینی می‌کنند. در این رابطه افراد دیگری نیز هستند که اهداف بالاتری را برای بیت‌کوین تصور می‌کنند.

طالب اعتقاد دارد که قیمت بیت‌کوین عامل مهمی برای نقض نظر او نیست و رسیدن قیمت این رمز ارز به یک میلیون دلار نیز منافاتی با صحبت‌های او ندارد. وی اظهار می‌کند که این حقه‌ها ادامه دارند و ممکن است در سال‌های آتی چیز دیگری جایگزین بیتکوین شود اما هیچ ارتباط منظمی بین آن‌ها و ادعاهایی که می‌کنند وجود ندارد.

وی معتقد است که سرمایه‌گذارانی که نگران تورم هستند بهتر است به جای بیت‌کوین بر روی مسکن سرمایه‌گذاری کنند زیرا اگر اتفاقی بیفتد و قیمت‌ها نیز ریزش کند در نهایت آن‌ها دارایی خود را دارند. سرمایه‌گذاران بهتر است به سمتی حرکت کنند و بر روی چیزی سرمایه‌گذاری کنند که در آینده برای آن‌ها یک دارایی واقعی به جای بماند و در صورت هرگونه اتفاقی امکان تبدیل آن به پول را داشته باشند.

پیش بینی صعود بیت کوین به 60 هزار دلار

بازار مشتقه نقش مهمی در تعیین قیمت بازار لحظه‌ای بیت‌کوین دارد، به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته، منقضی شدن قراردادهای اختیار ۴٫۲ میلیارد دلاری موجب شد تا بیت‌کوین برای اولین بار در دو هفته اخیر بهسطح ۵۸ هزار دلاریبرسد.

بنابر گزارش وب سایت کوین‌دسک؛ در حال حاضر بیت‌کوین با رشدی ۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشه در محدوده ۵۸ هزار دلاری معامله می‌شود و میانگین متحرک ۱۰ و ۵۰ ساعته این رمزارز نیز از منظر تکنیکال نشان از روند صعودی آن دارد.

منقضی شدن قرارداد اختیار از این نظر حائز اهمیت است که برخی از معامله‌گران را مجددا به بازار لحظه‌ای برمی‌گرداند و همین موضوع موجب افزایش تقاضا در بازار و بالارفتن قیمت می‌شود.

با این حال به نظر نمی‌رسدبیت‌کوین بتواند در سه هفته آینده مرز ۶۰ هزار دلاری را بشکند. بر اساس آمارتجمیع شده توسط شرکت سرمایه‌گذاری اسکیو از جایگاه‌های قراردادهای آپشن با تاریخ سررسید ۲۱ می،شانس رسیدن بیت‌کوین به سطح ۶۰ هزار دلاریتا آن تاریخ تنها ۳۸ درصد است.

گردآورنده:الهام خلیلی خو#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ثبت نام از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ,زمان بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری,مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان در انتخابات ریاست جمهوری, لیست داوطلبان تایید صلاحیت شده,زمان اعلام لیست داوطلبان تایید صلاحیت شده ,نظر آیت‌الله جنتی درباره رئیس جمهور آینده,نحوه احراز شرایط داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

2 روز پیش

استاندار اصفهان در نشستی که با حضورمدیران ادارات استان اصفهان در بعدازظهر 19 اردیبهشت برگزار شد به تشکیل کمیته ستاد ومدیریت بحران انرژی تاکید کرد

2 روز پیش

معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: روال کنونی حاکم بر جامعه کارگری درست نیست و لازم که کارگران متناسب با مزد تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

2 روز پیش

صعود اتریوم به قله 4 هزار دلاری, پیش‌بینی قیمت اتریوم, پیش‌بینی آینده اتریوم,رسیدن اتریوم به کانال 4 هزار دلار برای اولین بار,پیش بینی قیمت اتریوم تا پایان سال 2021,چرا اتریوم صعودی شد؟,آیا اتریوم از بیت کوین سبقت می‌گیرد؟,چرا اتریوم صعودی شد؟,آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال در بازار,افزایش تردیدها در بازار ارزهای دیجیتالی

2 روز پیش

رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران گفت: قیمت غیرمنطقی و دستوری محصولات معدنی طی سال‌های اخیر علت اصلی فرار سرمایه از بخش معدن بوده است که با منطقی‌سازی قیمت‌ها با عرضه سنگ آهن و سایر محصولات در بورس کالا، می‌توان راه بازگشت سرمایه‌ها به حوزه معدن را مجدد باز کرد.

2 روز پیش

معاملات هفتگی بازار جهانی نه تنها برای فلزات بلکه برای طلا و نفت نیز با رشد قیمت به پایان رسید.

2 روز پیش

آتش زدن دیوار بیرونی کنسولگری ایران در کربلا ,جزییاتی از آتش زدن دیوار کنسولگری ایران در کربلا ,میزان خسارت وارد شده به کنسولگری ایران در شهر کربلا,پشت پرده ناآرامی در کنسولگری ایران در کربلا چیست؟,عامل ترور ایهاب الزونی فعال اجتماعی,,,,,,

2 روز پیش

شانس کدام اعضای هیئت‌ رئیسه مجلس برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر است؟,نقطه ضعف همکاران قالیباف در انتخابات 1400,شانس پیروزی کدام همکاران قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر است؟,احتمال ردصلاحیت حاجی بابایی برای انتخابات ریاست جمهوری,,,,

2 روز پیش

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، میزبان عرضه ۲۰ هزار تن ورق سرد، ۵ هزار تن ورق رنگی و ۲ هزار تن ورق گالوانیزه است.

2 روز پیش

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز افزایش و ۱۹ ارز کاهش یافت. نرخ ۸ ارز نیز ثابت ماند.

2 روز پیش

در جلسه معاملاتی امروز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۵۲ هزار کیلووات ساعت برق توسط شرکت‌ تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید نیروی برق نیروگاه شهدای پاکدشت برای دوره تحویل ماهانه خرداد ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

2 روز پیش

تعرفه مهندسان نظام مهندسی در سال 1400,حق الزحمه های نظام مهندسی در سال 1400,جدول تعرفه های نظام مهندسی در سال 1400,جزئیات نامه وزیر راه برای تعرفه های ناچیز مهندسان نظام مهندسی,حق الزحمه نظام مهندسی

2 روز پیش

مشکل فاضلاب کوی عشایر باید تا ۴۵ روز آینده رفع شود

3 روز پیش

تعیین حداقل دستمزد برای کارگران عامل شکنندگی بازار کار شده است

3 روز پیش

ارز دیجیتال لایت کوین چه کاربردهایی دارد,آشنایی با ارز دیجیتال لایت کوین,کار لایت کوین چگونه است,لایت کوین کش چیستLCC,چرا لایت کوین ارزشمند است,خرید لایت کوین,مقایسه لایت کوین و بیت کوین, قیمت لایت کوین,سرعت در شبکه ی LTC,توسعه دهندگان Litecoin, حریم خصوصی در لایت کوین Litecoin و بیتکوین Bitcoin,لایت کوین یا اتریوم

3 روز پیش

بیشتر...