خودروتک |
5 روز پیش

ام X6 کامپتیشن با تیونینگ منهارت

ب ام و X6 کامپتیشن با تیونینگ منهارت

طبق نامگذاری های متداول در منهارت، این پروژه با کد MHX6 700 WB شناسایی می شود که عدد 700 به کانال توان پیشرانه و دو حرف آخر به واید بادی یا همان کیت بدنه حجیم برای این خودرو اشاره دارند.

به گزارشخودروتکبه نقل از عصر ایران- منهارت پرفورمنس به عنوان یکی از برترین تیونرهای بین المللی یکبار دیگر سراغ هموطن خود رفته تا طی یک پروژه جذاب، ب ام و " اکس6 ام کامپتیشن " را تبدیل به جواهری ازکربنکند!

طبق نامگذاری های متداول در منهارت ، این پروژه با کد MHX6 700 WB شناسایی می شود که عدد 700 به کانال توان پیشرانه و دو حرف آخر به واید بادی یا همان کیت بدنه حجیم برای اینخودرواشاره دارند.

در قسمت پیشرانه، نمونه 4.4 لیتری 8 سیلندر توربو دوقلو با بروزرسانی هایی که پشت سر گذاشته برابر با 730اسب بخارخروجی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد. همچنین مشتریان می توانند به عنوان آپشن، درخواست حذف کاتالیزورها و فیلترها در سیستم اگزوز را نیز بدهند که اثر چشمگیری در بهبود صدای خروجی پیشرانه وتنفسدارد.

سیستم تعلیق نیز کاملا بروزرسانی شده و ارتفاع اینکراس اوور30 میلیمتر در مقایسه با نسخهاستانداردکاهش یافته است.

منهارت در کیت بدنه ای که برای  MHX6 700 WB استفاده کرده از 24 پنل فیبرکربنی بهره می برد که اثر مهمی در بهبود نمای ظاهری پروژه داشته اند. از جمله این قطعات کربنی می توان به گریل(جلوپنجره)، اسپویلر عقب، دیفیوزر عقب، قاب آینه های کناری، رکاب های جانبی و... اشاره کرد.

در فضای داخل کابین نیز 8 پنل فیبرکربنشاخصمورد استفاده قرار گرفته که از جمله باید به فرمان کاملا کربنی و قاب صندلی ها اشاره کرد.

گفتی است؛   منهارت پرفورمنس مجموعه ای است با 30 سال سابقه که بطور تخصصی به تیونینگ خودروهای آلمانی بویژه ب ام و مشغول است. یکی از روش های جالب گروه منهارت علاوه بر تغییرات ظاهری، جایگزینی موتور محصولای مانند ایی30، ایی46 یا ایی90 ام3 با موتور محصولات بسیار بزرگ تر مانند پیشرانه 5 لیتری 10 سیلندر ایی60 ام5 است. خوب طبیعتا چنین تغییری در بخش موتور نیازمند بروزرسانی شاسی، تغییرات در سیستم ترمز، تعلیق و اگزوز خواهد بود و این جادوی مهندسان گروه تخصصی منهارت در  ووپرتال  آلمان است. رنگ طلایی به عنوان المان ثابت منهارت در بخش های مختلف پروژه های این کمپانی مشاهده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره برخی ادعاها مبنی بر اینکه مکانیزم فروش فوری خودروسازان نامناسب است، اظهار داشت: در طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودرو که در حال بررسی در مجلس است به موضوعاتی مانند ساز و کار فروش رسیدگی خواهد شد....

نیم ساعت پیش

 بابک کریمخان عضو انجمن همگن قطعه سازان کشور با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره واردات محدود و مشروط خودرو‌های خارجی، گفت : این واردات در برابر صادرات خودرو و قطعات خودرو انجام خواهد شد که امتیاز خوبی برای صنعت خودروسازی کشور به شمار...

1 ساعت پیش

کانتیننتال جی تی اسپید 2022 در آزمایش های طی 3.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسیده و بیشینه سرعت آن نیز برابر با 335 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

1 ساعت پیش

گابریله پین دستیار فرهاد مجیدی، امروز برای نخستین بار در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد و بازیکنان این تیم را تمرین داد.

2 ساعت پیش

مشخصات فنی کیا اپتیما JF و هیوندای سوناتا YF در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

2 ساعت پیش

تصویری خاص از محمدرضا شریفی نیا در لباس هندی مشاهده می‌کنید.

3 ساعت پیش

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون است که عکسی از خود منتشر کرد.

3 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

این بیماری که به دنبال کرونای منحوس ورد زبان جهانیان شده قارچ سیاه نام دارد. عامل این بیماری کپک موکور است. این کپک معمولا در خاک، گیاهان، کود حیوانی، میوه‌ها و سبزیجات فاسد وجود دارد. قارچ سیاه نوعی بیماری عفونی با عامل قارچی است که این روز‌ها با شیوع کرونا، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در اینفوگرافیک زیر با زمینه بروز این بیماری در افراد و علائم آن بیشتر آشنا می‌شوید:

5 ساعت پیش

همه ما ایرانیان از دیرباز با روش کرایه خودرو برای مناسبت عروسی و به‌عنوان ماشین عروس آشنا هستیم.

9 ساعت پیش

خط شانه قویی و الگوی مینیمال چراغ های عقب در مدل 2022 تکرار شده اند. رینگ ها در اندازه 20 اینچی ارائه می شوند.

10 ساعت پیش

نویسنده کتاب «برای زین اب» گفت: وقتی به این جاده و سختی های راه می نگریستم و آن را با دل های سوخته کاروان کربلا مقایسه می کردم تنها جمله زیبای «حضرت زینب(س)» به گوشم می رسید که در پاسخ به تمام سختی هایی که بر سرشان آمده بود فرمودند: «ما رأیتُ الّا جمیلاً»، من به جز زیبای چیزی ندیدم.

11 ساعت پیش

اصفهان همواره مکانی برای پرورش انسان‌های بزرگ بوده است. شاعران، عالمان، فقیهان و فیلسوفان بزرگی در این شهر بالیده و رشد کرده اند، صائب تبریزی از جمله شاعرانی محسوب می شود که پرورده این شهر است.

12 ساعت پیش

ساعد سهیلی بازیگر سینما است که عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد.

12 ساعت پیش

بیشتر...